2737
2734

مثلا من دخترم که یک سال و نیمه موقع خواب میاد شیر می خوره بعد چون خوب حرف نمی زنه وقتی ی ده دیقه ای شیر خورد می ره سرشو می زاره ر. سینه باباش و می خوابه کلا بابایی هست باباشم ی ذوقی می کنه یا ی یکی دیگه ی پنجره بزرگ داریم تو اتاق خوابمون که ی هوای خنکی این شبا میاد ازش کلا روحت تازه میشه سومیش هندونه شیرینی بود که عصر خوردیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

اینکه با پسرم کنارم خوابیده و شوهرم داره میبوستش 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

خوشبختی وجود پسرمه ک یه آن امشب تو پارک گمش کردم داشتم میییییییمردم

فقط ۱دقیقه گمش کردم ولی یه عمر گذشت

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

اول از همه اینکه امروزم درکنار همسر و دخترم بودم هرسه تایمون صحیح و سالم هستیم. این خودش خوشبختی روزانه منه.اینکه هرروز خوشحالم که بدی هیچ کس رو نخواستم و ادم خرده شیشه داری نیستم اینکه ارامش روحی دارم.

2706