2733
2734
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113685 بازدید | 1055 پست
خب چرا ازدواج نميكنه كمكش كنيد ببريدش پيش يه روان شناس خبره  بخدا درمان ميشه  بعد هم برا ...

من که نباید بکنم این کارا رو.وقتی پدرش از خودش میرونتش من دختر عمو چی کار میتونم بکنم.به پر و پاش ببیچیم که بد تر خجالت زده میشه.

گفتم برادراش و خواهرش عاشقشن هر کاری هم براش میکنن.

من چی کار کنم؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭دارم دق میکنم. فکر نکم دیگه هیچ وقت قدر امشب ناراحت بشم.

از این صحنه ها دیدم ولی لکنت و مشکل جسمی پسر عموت وقتی تو دهنی بخوره خیلی اعصاب خورد کنه... من اصلا وقتی بزرگسال میبینم لکنت داره یا نابیناست نا خودا گاه گریه م میگیره...😭😭😭😭😭😭😭 ترا خدا باهاش حرف بزن که رو اعتماد به نفسش کار کنه و مستقل شه آخه تا کی میخواد اینجوری زندگی کنه...خواهر برادرهاش هم هر چقدر که دوسش داشته باشن آخر سر میرن دنبال زندگی خودشون...گناه داره بنده خدااااا

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش زدم

ایشالله از خدا هر چی میخای بهت بده برات 5 تا حمد میخونم

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
تنها راهش اینه ک بری با همون پسره درد و دل کنی بگی من پشتتم من دوستدارم حتی اگه هیچکی دوست نداشته با ...

این که امکانش نیست.بیشتر خجالت زده میشه.

من خودم اگه یکی تو جمع تحقیرم کنه دوست ندارم تا یه مدت کسی رو ببینم.

2731
چشم.ممنون.

قلب قران رو بخون آل یاسین واقعا قلب ادم اروم میشه

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
2740

خاک برسرش مرتیکه حیوون

من بودم تف میکردم تو صورتش اخه الاغ مرد ۳۲ ساله رو کی میزنه !! اونم تو جمع 

پسره خیلی اقا بوده

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
بچه ها من این تاپیک رو برای خودم زدم. چی کار کنم آروم بشم و امشب یادم بره.چون میترسم بخوابم سکته کن ...

عزیزم.. الا بذکر الله تطمئن القلوب بخون .. بعدش هم ی برنامه ریزی کن تا جایی که از دستت بر میاد بهش کمک کنی...

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
2706