2733
2734

بچه ها چیکار میکنین😔من نمیدونم چمه واقعا اصلا حسی  بهش ندارم حتی اگ جلو روم بدترین مریضیو بگیره اصلا ناراحت نمیشم.منتظرش نیستم حتی اگ دوروز نیاد خونه.تو صحبت باهم گرمیم شوخی میکنیم میخندیم ولی واقعا حس میکنم دوسش ندارم.

اخلاق خسیس بودنو هم داره ینی ارثیه کلا زبانزده مردمن و شوهرمن نسبت به خانوادش یکمی بهتره ولی خب نع خیلی خوب.

من همش ترس بیپولی دارم پی پولی خودمو که چجور ازش پول بگیرم.یا یه چیزی میخرم دوهفته بعدش نشونش میدم😔نمیتونم و نمیدونم چجور براتون بگم ففقط بگین چیکار میکنین شما

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

وضع مالیش چطوره؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

به بدبختی سر میکنم یه چیزی واسم‌میخره یا یه کاری واسم‌میکنه انقد سرم‌منت میزاره که به غلط کردن میفتم فقط داریم همو تحمل میکنیم هیج کدوم همو دوس نداریم 

فقط نمیدونم چرا طلاقم نمیده

اگر هم پول نمیده با خودش بری خرید

دوساله باهاش تا خیابون نرفتم بقران دوسال پیش رفتم عید وسایل بخرم یه مانتو خرید و تمام.یک ماه بعدش هزارتازبون ریختم تا رفتم وسایل گرفتم.

خودشو میزنه به سلیته بازیو بهرنه اوردن

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
اینقدر باید ازش پول بگیری تا براش عادی بشه

اخه چقد حرف بزنم چقد دلیل بیارم چقد زبون بریزم چقققققد خسته شدم حسرت یه پول گرفتن بدون دردسر به دلم موندهـ😔

اینقدر باید ازش پول بگیری تا براش عادی بشه

عزیزم عادی نمیشه اینجور آدما تو ذاتشونه همش هم فک میکنن بقیه مردم پدرسوخته و بی انصافن و قراره پولای اینارو حروم کنن و ازشون بیخودی بگیرن

به بدبختی سر میکنم یه چیزی واسم‌میخره یا یه کاری واسم‌میکنه انقد سرم‌منت میزاره که به غلط کردن میفتم ...

منم همین حسو دارم.

دارم تحملش میکنم.

اون گرمه ولی من ماهی یبارم حاضر نیستم باهاش رابطه طاشته باشم حاضر نیست یه کاندوم بخره همش میگه برو از بهداشت بگیر چون رایگانه😔ببخشید اینا رو گفتم.

منکه با شوهرم میرفتم خرید پولی نمیداد. اوایل ازدواج بقدری خسیس بودتو سرم مونده هنوزمممم با ترس لرز وسایلی که واجب میخرم گاهی هم بیخیال میشم حالا میگه تو بخودت نمیرسی فلان چیزچرا نخریدی.سعی کن مثل شوهرت خسیس نشی گلم چون خرید زنارو خوشحال میکنه

2706