2737
2734
عنوان

امروز رفتیم دیدن نامزد برادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه آدرسی دادی من یادم اومد  همون که برادر شوهرت سیگاریه ولی الکی گفتن سیگار نمیکشه

ترک کرد سیگارشو.

کلا متحول شده

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
2728
خیلی ارایش داشت؟ یا میکاپش حرفه ای بود و زیر پوستی

والا من تاحالا انقدر ارایش چشم نداشتم 

در حد مژه مصنوعی و ریمل و خط چشم فراوان و کرم گریم.

ولی ترکیب صورت خوب بود انصافا

فقط اینکه نتونستم حدس بزنم چشماش واقعا چه شکلیع 

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
2740
دروغاشون لو نرفت😂😂😂

انگار مشکلی نداشتن با چیزی

چون خودشون پیگیر ازدواج شدن

والا من تاحالا انقدر ارایش چشم نداشتم  در حد مژه مصنوعی و ریمل و خط چشم فراوان و کرم گریم. ول ...

قدش بلنده و اندام خوبی داره اون رو که نمیشه دست کاری کنه مطمئن باش صورتش هم خوبه کلا ژن آدم خوب باشه همه چیش خوب میشه و بالعکس

دفعه پیش گفتی دختر ساده اییه 

دفعه پیش اخلاق خانوادشو گفتم ساده ست. همون دفعه پیش هم همینقدر ارایش داشت

قدش بلنده و اندام خوبی داره اون رو که نمیشه دست کاری کنه مطمئن باش صورتش هم خوبه کلا ژن آدم خوب باشه ...

قدص که بلند نبود چادر هم داشت

قدش بلنده و اندام خوبی داره اون رو که نمیشه دست کاری کنه مطمئن باش صورتش هم خوبه کلا ژن آدم خوب باشه ...

وای اره

خدا یاهیچی نمیده  یا همه رو یجا میده😄

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿