2733
2734
عنوان

امروز رفتیم دیدن نامزد برادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 85 پست
اره بابا معمولا همینخ حالا خواهر شوهرم زنگ زده میگه دیدی چطور راحت خودشونو چسبوندن به ما!!!

😐 واااااا

عجبا یعنی شروعععع شد

اولش خونواده شوهر با منت میان دنبالت درست که مشه میگن عجله داشت

من ۴ماه زیر عقد بودم ۸ساعت فاصله شهرامون بود فامیل بودیم

دیگه اختلاف و دخالت پیش می اومد با توصیه مشاور ۴ماهه عروسی کردیم

اما خواهرشوهرام راضی نبودن انتظار داشتن دوسال بمونیم که شوهرم خرجشونو بده 

مدام بهم‌متلک می انداختن عجله داشتی از خونوادت فراری بودی چه طور دلشون اومد زود تو رو راهی کردن؟!😶

یا من هو به کل مکان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر رفتم تاپیکاتو خوندم داستان ازدواج برادرت چیشد؟؟الان اون دخترو گرفته؟ خوشبخته؟

امروز عقد کردن من چون دورن حضور نداشتم.

عقد محضری بود.

عزیزم خداروشکر الان که فکر میکنم میبینم صد رحمت به زن داداشم. حداقل درس خونده ست.

بچه نیست. دیگه بقیش زندگی خودشونه. هنوز هم اختلاف هست بیشتر بخاطر اینکه داداشم اخلاق نداره. وگرنه ما ادمایی نیستیم که دخالت کنیم. اما داداشم خیلی بداخلاقه

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
😐 واااااا عجبا یعنی شروعععع شد اولش خونواده شوهر با منت میان دنبالت درست که مشه میگن عجله داشت م ...

اره عزیزم میفهمم اینا هم همینن. 

به هر حال میخوان بگن ما کلاسمون بالاست بقیه دنبال ما هستن. اون دختر هم اشتباه کرده هنوز خیلی بچه ست و بعدها متوجه میشه. براش ناراحتم واقعا

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
2731
شعور خواهرشوهرت صفرخ

دوره زمونه بدیه. ادم باید حواسش باشه مخصوصا کسی که دختر داره. 

عزیزم ایشالله مادر شفا پیدا کنن. به حق این روز عزیز

الهی عاقبت به خیر و خوشبخت بشی فزیزم هم خودت هم برادرت

فداتشم. همینطور شما و خانواده عزیزت

2740
اره عزیزم میفهمم اینا هم همینن.  به هر حال میخوان بگن ما کلاسمون بالاست بقیه دنبال ما هستن. او ...

اونکه سنش طفلک پایینه 

من نه فرصت برای هدردادن نداشتم ☺

یا من هو به کل مکان
اونکه سنش طفلک پایینه  من نه فرصت برای هدردادن نداشتم ☺

هیچکس فرصت برا از دست دادن نداره. زندگی خیلی کوتاهه. مهم اینه تصمیمای درست بگیریم. ایشالله که خوشبخت باشی عزیزم همیشه بدخواهات هم عقل بیاد تو سرشون