2737
2739

سلام دوستان

من هفته بيستم بارداري هستم

از ديروز رحمم هوا ميكشه انگار دهانه ام شل شده يا باز شده كه هوا رو يهويي قورت ميده 

نميدونم طبيعيه يا غير طبيعيه 

رو اعصابمه،  ناخودآگاه ميشه حتي با اينكه دراز كشيدم يا نشستم هم اينجور ميشم

دو هفته قبل سونوي آنومالي رفته بودم طول سرويكسم ٤٢ بود و گفت بسته است

و اكثرا در حال استراحتم و از اول بارداري شياف پروژسترون استفاده ميكنم

هيچ علائمي هم ندارم نه درد دارم نه لك بيني 

تو رو خدا اگه تو بارداري طبيعيه بگين، اگه طبيعي نيست بايد چيكار كنم؟ شيافمو بيشتر كنم؟يا چيكار كنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه نیس

طبيعي نيست چيكار كنم؟ شيافمو بيشتر كنم؟ 

به دكترم گفته بودم اگه نياز باشه سركلاژ بشم گفت نه دهانه ات كاملا طبيعيه 

الان نميدونم چيكار كنم

ممكنه بي دليل باز شده باشه دهانه؟

2738
جدي؟  اون هوا ، تخليه ميشه يا نه؟  برا من هوا تخليه نميشه و اون داخل حبس ميشه زير دلم اح ...

ببخشید ولی برا من تخلیه میشه

قبلا که اقدام میکردم پامو بالا میگرفتمم همچین میشدم😩😩😩

چند روزه دوباره برام تکرار شد 

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
ببخشید ولی برا من تخلیه میشه قبلا که اقدام میکردم پامو بالا میگرفتمم همچین میشدم😩😩😩 چند روزه دو ...

اتفاقا منم فقط موقع نزديكي همچين ميشدم و با پايين اوردن پاها تخليه ميشد 🙈🙈🙈🙈🙈

ولي الان دو روزه هوا رو قورت ميده تخليه هم نميشه هي زور ميدم تخليه بشه نميشه

اتفاقا منم فقط موقع نزديكي همچين ميشدم و با پايين اوردن پاها تخليه ميشد 🙈🙈🙈🙈🙈 ولي الان دو روزه ...

شاید طبیعی باشه اخه منم همچین میشم 🤷🏻‍♀️😩😃😃

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
طبيعي نيست چيكار كنم؟ شيافمو بيشتر كنم؟  به دكترم گفته بودم اگه نياز باشه سركلاژ بشم گفت نه ده ...

ببین فکر نکنم چیز مهمی باشه ها ولی خوب من دکتر نیستم.یه تلفن هم بکنی به دکترت بهت می گه.

واسه این گفتم طبیعی نیست که اولین بار هست می شنوم که تو حاملگی کسی این طوری بشه.

طبيعي نيست چيكار كنم؟ شيافمو بيشتر كنم؟  به دكترم گفته بودم اگه نياز باشه سركلاژ بشم گفت نه ده ...

سلام 

جفتی که پایین باشه هم سرکلاژ میخواد؟ 

شما جفتتون چطور و از هفته چند رفت بالا؟؟

سلام  جفتی که پایین باشه هم سرکلاژ میخواد؟  شما جفتتون چطور و از هفته چند رفت بالا؟؟

سلام عزيزم

نه منو سركلاژ نكردن خيلي دوست داشتم سركلاژ بشم تا استرسم كم بشه ولي گفتن جفتت پايينه ممكنه آسيب وارد بشه

جفت من لولايينگ هست

هنوز اطلاع ندارم كه بالا رفته يا نه

2706