2737
2739
عنوان

بیاید جنگولک بازی دعوا😂😂😂فوش همه چی آزاد مثلا😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 222 پست
اره واقعا خدا کنه دربیایم تنها مشکلمون همین باشه 

من مشاور میخوام😢

تو خونه که تضعیف روحیه میکنن تنبلیم اجازه نمیده که درس بخونم پوخلو

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همونا😂

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2731
دیگه الان مشاور بدرد نمیخوره تابستون تموم شده

آره 

سال بعد علاوه بر اونیکی درس ها دهمم میخونم روش

2740

میشه تاپیکی که مال عکس نصف صورت عکس من صفحه۶ گزارش بزنین نفس ها 😍😍😍بازم ببخشین

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
پسر عموم پارسال نخونده امسال هردوسال رو میخونه 

آره اون میشه دیگه

یه دختره پزشکی بود میگف 1 سال کلا خوندم

وسط دعواتون سوال منم جواب بدید چرا قسمت پربازدیدا نمیاد،برداشتنش؟

سوال منم هست

2706