2737
2739
عنوان

بیاید جنگولک بازی دعوا😂😂😂فوش همه چی آزاد مثلا😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 222 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعوا دعوا دعوا   سر شیشه مربا    

مربا منه بر چی برداشتی بی ادب لوس😂😈

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2740

خوب خوب   

خیلی دلم میخواد این رو به چند نفر بگم... چند نفری که می شناسمشون....

به ولله قابلیت زاییدن و تولید مثل به معنای اجازه برای زاد و ولد نیست 

تویی که هنوز با همسرت که یک آدم بالغ هست نمی تونی مثل آدم بحث کنی و به نتیجه برسی غلطططططططططططططططط می کنی یه بچه پس می اندازی... 

وتازه پز این زاییدن رو هم به بقیه میدی

به قولی مسجد شاه چراغونه بچه گدا فراوونه   

مثلا ای گستاخ و بی مایع چرا چنین میکنی ؟ آیا میخواهی گیسوانت را بکنم ؟😄

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂آره

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
عزیزم اگه همه چیز آزاد باشی ته میپوکی تا چند ثانیه دیگه😄

گفتم که مثلا😉

2706