2733
2739
عنوان

واسه اینکه قطره اهن سیاه نکنه چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4988 بازدید | 49 پست
آهنو ته حلقش بریز بعدشم کلی آب بده بخور من بامسواک انگشتی هم دندوناشو تمیز میکنم

خب منم همین کارو کردم ولی فایده نداره

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
میدم بعدشم دندوناشو با مسواک شستم ولی خوب نشد تمومش داره سیاه میشه 

بریز گوشه دهنش بعدم اب بده.بعضی قطره هام دندونو سیاه نمیکنه ولی گرونه یزره.البته حتمن حتمن بده چون اگر ندی خییلی خطرناکه .سیستم ایمنی بچه فوق العاده ضعیف میشه تا سه سالگیم اصلن معلوم نمیشه.بعد دور از جونش همش مریض میشه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم نگران نباش شما قطره رو بهش بده بزیز ته حلقش. بعدش با مسواک انگشتی یا دستمال نم دندونش رو پاک ک ...

ینی با آب پرتغال قاطی کنم متوجه نشدم عزیزم؟ابمیوه پاک میکنه این سیاآیا رو

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
2738
قطره اهن نده توروخدا. بندازش دور. بیست تومن بده بجاش سه شیره یا چارشیره از عطاری بخر بده. دندونای خو ...

دوست منم دقیقن اینکارو کرد و همین حرفارو زد.دور از جون خواهرزاده شما الان بچش فوق العاده مشکل داره .سیستم ایمنی خییلی ضعیف.

ینی با آب پرتغال قاطی کنم متوجه نشدم عزیزم؟ابمیوه پاک میکنه این سیاآیا رو

من آبمیوه نگفتم

گفتم قطره رو بریز ته حلقش. بهرحال سیاه شده. ولی باز هربار مسواک انگشتی بزن یا با دستمال نم دندونش رو پاک کن 

گفتم شربت سفکسیم که میخورد برای سرماخوردگی به دندونش زده بود. بعدا فهمیدم که پاکش کرده

قطره چشمی لوتمکس استفاده میکردم بعد از عمل چشم امروز باید قطعش میکردم حالا سردرد دارم شدید کسی اطلاع ...

به دکترت زنگ بزن .داروی بیهوشی استفاده نکردی؟دوستم اینجوری شد دکتر گفت بخاطر عملت نیست ولی شما بعد عمل کافئین زیاد بخور

من آبمیوه نگفتم گفتم قطره رو بریز ته حلقش. بهرحال سیاه شده. ولی باز هربار مسواک انگشتی بزن یا با ...

چون دارو نمیخورد. میذاشتم رو پام حالت خوابیده بهش میدادم. اونم مقاومت میکرد که پسش بده به دندونش میخورد. همون پاکش کرد.  یعنی هرچندباری که سرما خورد این اتفاق افتاد. کاملا پاک شد و خداروشکر الان که سه سالش هیچی سیاه نیس

دوست منم دقیقن اینکارو کرد و همین حرفارو زد.دور از جون خواهرزاده شما الان بچش فوق العاده مشکل داره . ...

الهی.......طفلک  بچه. .ولی ماتو خونواده مون همیشه ازینا استفاده میکنیم. ماشالله یکی از یکی باهوش تر و سالمترن. البته یکیشون لاغره هااا. ولی اونم از بس میدوئه و راه راستشو باید بدو بدو بره

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی
من آبمیوه نگفتم گفتم قطره رو بریز ته حلقش. بهرحال سیاه شده. ولی باز هربار مسواک انگشتی بزن یا با ...

آهان قطره ای که شما میدادی همین قطره های مرکز بهداشته؟

2706