2733
2734
عنوان

واسه اینکه قطره اهن سیاه نکنه چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5004 بازدید | 49 پست
به دکترت زنگ بزن .داروی بیهوشی استفاده نکردی؟دوستم اینجوری شد دکتر گفت بخاطر عملت نیست ولی شما بعد ع ...

یک ماه از عمل میگذره

چیزیم نبود باید تا چهار هفته قطره میریختم حالا قطع کردم سردرد گرفتم 😭

دکتر ک جواب نمیده فقط موقع عمل دیدمش همین

چون دارو نمیخورد. میذاشتم رو پام حالت خوابیده بهش میدادم. اونم مقاومت میکرد که پسش بده به دندونش میخ ...

خوشبحالت

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی.......طفلک  بچه. .ولی ماتو خونواده مون همیشه ازینا استفاده میکنیم. ماشالله یکی از یکی باهو ...

شما کلن.به بچه ها تون شیره دادین

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

سیدرال سیاه نمیکنه فقط گرونه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
چرا عزیزم میتونی کمی شربت سفکسیم فقط به دندوناش بزنی امتحان کن ببین چجوریه 

باشه حتما امتحان میکنم 

بله. همونا بود

چندروزه سر این سیاهی دندوناش ندادم دوباره شروع میکنم ببینم چی میشه

چندروزه سر این سیاهی دندوناش ندادم دوباره شروع میکنم ببینم چی میشه

نه اصلا بخاطر سیاهی کوتاهی نکن.  دوراز جون کم خونی و.... میگیره.  هرچی بزرگتر بشه بمرور اون رنگا کمرنگتر میشه

2706