2733
2734

از رسول خدا صلی الله علیه و آله روایت شده است:

هر کس که خواهد که روزی او فراخ شود و به آسانی رسد باید هر صبح و شام این دعا را سه مرتبه بخواند آنقدر ثمر و نتیجه دهد که فرزندان او تا هفت بطن محتاج خلق نگردند :

يَا اللَّهُ‏ يَا اللَّهُ‏ يَا اللَّهُ‏ يَا رَبِ‏ يَا رَبِ‏ يَا رَبِ یَا ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِكْرَامِ‏ اَسئَلُکَ بِاسمِکَ العظیمِ الاعظمِ اَن تَرزُقنی رِزقاً واسعاً حَلالاً طَیّباً بِرَحْمَتِكَ‏ يَا أَرْحَمَ‏ الرَّاحِمِينَ

بِسمِ الله الرَحمنِ الرَحیم.یا هُو یا مَن لا هُو اِلّا هُو 1- نی نی یار 5 گفتن بدون اجازه من درخواست دوستی هیچ خانمی رو قبول نکن (نی نی یار 5 بسیار لطف کردن و متشکرم.کاش این دستورو سالها پیش میدادن و راحت شدم از شر بعضیا که با دروغ و کلک میومدن خصوصیم)2- استارتر هر تاپیکی راضی به حضور من نیست پستمو ریپلای کرده بگه برو بیرون3- درسته اسم کاربریم جوانمرده اما فانتزیمه و اصلا آدم خوبی نیستم و شاید در دنیا بدتر از من آدمی نباشه 4- بیسوادم و هیچی هم بارم نیست پس نه سوال اقتصادی بپرسید نه بورسی.به اسمم هم تاپیک نزنید چون تاپیک زدن به اسم آقایون و تگ و حرف زدن با آقایون در سایت ممنوع هست و هر جا دیدید کاربری به اسم من تاپیک زده تاپیکش رو گزارش بزنید و نذارید منو گنده کنن.هیچ کاربری رو در سایت بزرگ و شاخ نکنید.اینجا یه فضای مجازیه و جاییه برای تبادل نظر نه بزرگ و شاخ کردن کاربرانی که معلوم نیست در دنیای واقعی کی هستن و چیکاره اند.در عنوان تاپیکامم اسممو مینویسم که هر کی خواست بیاد و اکثر مواقع هم قفل میکنم چون دلم میخواد و تاپیک خودمه  حضور و عضویتم اینجا به هیچ کسی ربطی نداره و پاسخگوی هیچ احدالناسی نیستم جز نی نی یارها و خانم تهرانی و یه مسئله شخصیه همچنان که عضویت شما در سایتها و شبکه های اجتماعی دیگه به من و دیگران ربطی نداره.وقتی سایت در بدو عضویت گزینه مرد هم داره پس کاسه داغتر از آش نشو.میتونی به نی نی یارها و مسئولین سایت بگی گزینه عضویت مردان رو برداره.اگه مزاحمتی ایجاد کردم یا کلاهبرداری و حق کسی رو خوردم، نی نی یار سهله به هر ارگان یا سازمان و پلیس فتا برو شکایت کن.سایت اسمش بارداریه اما کم اهمیت ترین مسئله در سایت بارداری و بچه داریه و جدیدا هم سایت پُر شده از تاپیک بورس،سهام و نمیدونستم این همه وارن بافت داریم تو سایت  جوانمرد به امید خدا روز به روز ثروتمندتر و قدرتمندتر.مغرور باش تو جز خدای یکتا به هیچ کسی نیازی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مغازه نداره حقوق بگیره

خب پس میخوای مثلا چی کنی🤔🤔🤔

حقوق که ثابته؟اصافه که نمیشه(تا سال بعد)

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
الهی. انشالله که دلت شاد بشه. میدونم کلیشه اییه اما بخدا خیلیها هستن از تو وضعشون بدتره اگه تو نون د ...

میدونم درسته اما منم آدمم دیگه تاب و توان ندارم الان کل خانوادم رفتن مسافرت و تفریح من تو فکرم از کجا پول جور کنم یه بسته پوشک بگیرم اونوقت چجوری غصه نخورم

2731

هر روز 70 بار استغفار بگو 

یه ذکر هست شنیدم خیلی عالیه اینم هر روز بخون

لا حَوْلَ وَ لا قُوَّةَ إِلّا بِاللهِ، تَوَكَّلْتُ عَلَى الْحَيِّ الَّذِي لا يَمُوتُ، وَ الْحَمْدُ لِلّهِ الَّذِي لَمْ يَتَّخِذْ وَلَداً وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ شَرِيكٌ فِي الْمُلْكِ، وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ وَلِيٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ كَبِّرْهُ تَكْبِيراً.

2740
میدونم درسته اما منم آدمم دیگه تاب و توان ندارم الان کل خانوادم رفتن مسافرت و تفریح من تو فکرم از کج ...

الهی. یه چیزی بهت بگم؟

من هم این وضع رو داشتم. جوری بودم که سه ماه نتونستم برم ارایشگاه اصلاح کنم ابرو بردارم. تو اگه پول پوشک نداری. من پول شیر نداشتم. در این حد بودم. افسردگی بعد از زایمان هم داشتم. اما خدا رو شکر. الان وضعم بهتره. نمیگم خییییییلییی پولدارم. هنوز کم و کثری زیاد تو زندگیم دارم. ناامید نشو عزیزم. ناامیدی خود شیطانه. توکلت به خدا باشه. انشالله مشکلت حل میشه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چه خوب کاش منم بتونم

عزیزم میتونی هممون ادمای معمولی هستیم فقط باید باور داشته باشی به لطف خدا

خدا کیسه پول از اسمون برات نمیفرسته راه درستو بهت نشون میده

فقط باید مداومت داشته باشی 

پس میفهمی درد منو...انشالله که وضعتون هر روز بهتر بشه

آره کاملا میفهمم .واسه همین میگم. ناامید نشو. 

خدا رو چه دیدی شاید یه روز اینقدر وضعت خوب بشه که به این روزت خنده ات بگیره☺

مهم اینه  که شوهرت و خودت و بچهدات تنتون سالمه. شوهرت کار میکنه. من واقعا دلگرمیم شوهرم بود. میدیدم داره زحمت میکشه 

میدیدم داره خم میشه اما به رو نمیاورد. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706