2737
2734
اره یکسر کمردرد دارم حالت تهوع دارم شکم درددارم یه هفته مونده به پریودمم تاپریود شم تموم شه میمیرم ز ...

من دو ماه پیش عکس رنگی گرفتم نمیدونم به اون ربط داره یا نه 😒 ترشح مشکوک و خارش هم نداشتم که شک کنم به عفونت معاینه شدم گفت داری😑

خدایا خودت مواظبش باش
دکتر هم رفتم ماما معاینه ام کرد گفت عفونت داری دارو و پماد داد استفاده میکنم سه روزه چون بهتر نشدم و ...

عزیزم شیاف ماریانا بخر هم واژنت تنگ میکنه هم عفونت خوب میکنه

من خریدم برا زنداییم خالم هردوشون تاثیرشون میگن فوق العادس براخودمم خریدم ولی هنوز فرصت نکردم استفاده کنم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نههه بابااا چه ربطی داره منظورم اینه که بروووو دکتر از بده با یه قرص حالت خوب میشههه

تحت درمانم گلم پاپ اسمیرم هم دادم جوابش هنوز آماده نیست

خدایا خودت مواظبش باش
2731
عزیزم شیاف ماریانا بخر هم واژنت تنگ میکنه هم عفونت خوب میکنه من خریدم برا زنداییم خالم هردوشون تاثی ...

پماد  کلوتریمازول واژنی داده بهم سه شبه استفاده میکنم من یکم ترسوام جرات ندارم دارو سرخود استفاده کنم 😓

خدایا خودت مواظبش باش
اره با تیر کشیدن زیر شکم فعلا ک دارم دارو مصرف میکنم

انشالله زودی خوب شین من فقط کمر درد مزمن دارم صبحا نمیتونم بخوابم از خواب بیدارم میکنه

خدایا خودت مواظبش باش
2740
من دو ماه پیش عکس رنگی گرفتم نمیدونم به اون ربط داره یا نه 😒 ترشح مشکوک و خارش هم نداشتم که شک کنم ...

من ترشح دارم،ببخشین خیلی معذرت میخوام خارش گرفتم دوهفتس بدجور باهمسرم رابطه دارم خیلی معدرت میخوام آلتش سفید میشه (وسایل سفیدمیاد) خارشمم خوب میشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
عزیزم شیاف ماریانا بخر هم واژنت تنگ میکنه هم عفونت خوب میکنه من خریدم برا زنداییم خالم هردوشون تاثی ...

از کجا بخریم من روغنشو شنیده بودم تنگ میکنه یا خود گیاهشو بجوشونیمو بشینیم داخلش