2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره یکسر کمردرد دارم حالت تهوع دارم شکم درددارم یه هفته مونده به پریودمم تاپریود شم تموم شه میمیرم زنده میشم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2740
برو دکتر .‌مامان من اینطوری بود رحمشو برداشتن خوب شد 

وای من یسال ازدواج کردم ،یعنی رحمم بردارن؟ اخه بچه ندارم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
برو دکتر .‌مامان من اینطوری بود رحمشو برداشتن خوب شد 

دکتر هم رفتم ماما معاینه ام کرد گفت عفونت داری دارو و پماد داد استفاده میکنم سه روزه چون بهتر نشدم واسه همین سوال پرسیدم که ربطی به عفونت داره یا نه

خدایا خودت مواظبش باش
😳 رحم رو که الکی در نمیارن 

واقعا😕؟ من ترسیدم

یبوست اگه داری درمان کن اصلا شورت نپوش عمن یسارا دود کن با اب و سرکه و آب و جوش شیرین خودتو بشور میری دستشویی با شامپو خودتو تمیز کن .شب یه حبه سیر دوسه تا برش بزن و بکن داخل واژنت صبح میری دستشویی درمیاد نیمد با دست درش بیار عالیه برا عفونت😅😅😅

وای من یسال ازدواج کردم ،یعنی رحمم بردارن؟ اخه بچه ندارم

نههه بابااا چه ربطی داره منظورم اینه که بروووو دکتر از بده با یه قرص حالت خوب میشههه

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم