2737
2739
عنوان

همه در آمدشون کم شده یا فقط ما....

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 109 پست
بگذار عمق فاجعه زندگی خودم رو بگم شوهر من رتبه یک ارشد و رتبه شش دکتری شد دانشگاه تهران هم خودم روزا ...

از ایران برید 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله درست میشه ماشین دارید؟بگو لااقل برای مخارج جزیی و روزمره ی شغل پیش  پا افتاده هم شده پی ...

قبلا چند سال جایی کار میکرد واسه یه شرکتی درو پنجره میساخت ساعتای دیگشم خودش تولید میکرد.  طرف جمع کرد شرکتو اون حقوق ثابتمون به باد رفت 

از ایران برید 

آره یک مدته داره به گرفتن پست دکترا از جاهای دیگه فکر میکنه چون همه کشورها برای پست دکتری خوب پول میدن. اما این هم ناراحتی های خودش رو داره بهرحال ما اینجا خانواده هامون هستن اونجا هم که بریم بعد که درسش تموم شد باید برگرده یعنی در کل بنظرم ماها بدبختیم. چون جهان سومی هستیم.

2731
آخه واسم جای سواله که همه واقعا عین ما هستن... مثلا تخم مرغ تموم میشه دییییگه نمیتونیم بخریم شاید تا ...

نه عزیزم شعلتون چیه مگه؟ اینجوری که دوام نمیارید با بچه کوجیک 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
خب پارسال ک کار زیاد بود پس انداز نکردین 

خونه ساختیم کل پس اندازمون رفت الان جریمه هم شدیم باید کلی پول به شهرداریو.... بدیم تااااااا پایان کار بدن بتونیم سند بگیریم فک کنم حالا حالاها باید قید سندو خونه رو بزنیم

ماهم اینجوریم چهار شبه با شوهرم قهرم سر این مسعله شغلش ازاده هی میگه کار نیست  خب منم خسته شدم تا کی با دوتا بچهبعد دعوامون تصمیم گرفته بر ترکیه سر کار نمیدونم چطور جلوشو بگیرم میگه جمع کن برو خونه بابات واست پول میفرستم تا اوضامون درست شه

نه عزیزم شعلتون چیه مگه؟ اینجوری که دوام نمیارید با بچه کوجیک  

تولیدی درو پنجره upvc داره. تازه اینقدر هم کارش عالیه یعنی پنجره ها و لولاهایی که اینجا نمیتونن ببندنو میان دنبال این واسشون درست میکنه خیلی مدلها که فقط خودش میتونه دربیاره. 

تولیدی درو پنجره upvc داره. تازه اینقدر هم کارش عالیه یعنی پنجره ها و لولاهایی که اینجا نمیتونن ببند ...

نمیدونم به خدا چی بگم سخته خدا کمکتون کنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706