2737
2739
عنوان

خانما الان خونه رو متري چند ميشه ساخت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 40 پست
رژیمت چیه؟من بزور از بعد زایمانم تو دی ماه از ۸۷ رسیدم ۷۶ ولی دیگه هیچی تاثیر نداره چیکار کنم؟تا ۶۹ ...

کالری شماری میکنم

دو روز در هفته پونصد کالری

ما بقیش هزار و دویست کالری

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام نترس خانمی بیشتر از 100 نمیشه آنها یه مبلغ اضافه خودشان بر می دارن این روزها آنقدر جوانها بیک ...

واي واقعا راست ميگي؟خدا كنه همينطوري كه شما ميگيد باشه🙏🏻به زووور با فروش طلا و همه چيز ميتونيم صد تومن جور كنيم

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب كاري كرديد مباركتون باشه

قربونت ایشالا که شمام میسازی و میری توش

بنظرم بسم الله بگین شروع کنین چون زمین خریدن نداره مابقیش کم کم جور میشه توکل برخدا فقط با حوصله و ارامش شروع کنید

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

تو اپارتمانای وام دار هم یکم بگردین شاید یه مورد مناسب پیدا شه

2728
کالری شماری میکنم دو روز در هفته پونصد کالری ما بقیش هزار و دویست کالری

وای ۵۰۰ خیلی کمه😭

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
واي واقعا راست ميگي؟خدا كنه همينطوري كه شما ميگيد باشه🙏🏻به زووور با فروش طلا و همه چيز ميتونيم صد ...

حداقل ببن 20 تا 30 میلیون خودشان بر میدارن

این کارهایی که میگم انجام بده انشالله موفق میشی

اول نیخواهی سفارش ماسه و آجر و سرامیک  و غیره بدی 

از چند جا قیمت بگیر بعد سفارش بده 

بنا و گارگ و جوشکار و غیره آدمهای با وجدان و کار بلد انتخاب کن

اگه آخر سر پول کابینت و کمد و غیره  کم آمد اشکالی نداره

برای یکی دو سال از کابینت دست دوم و کمد پارچه ای  استفاده کن

نما هم اه نتوانستی انجام نده وفقط کارهای داخلی را خوب انجام بده

کدام شهری؟

حداقل ببن 20 تا 30 میلیون خودشان بر میدارن این کارهایی که میگم انجام بده انشالله موفق میشی اول نیخ ...

عزيزم فدات شم😍😍

چقدر خوب توضيح دادي ممنونم،حتما اينكارا رو ميكنم،ما شيرازيم عزيزم

2740
حداقل ببن 20 تا 30 میلیون خودشان بر میدارن این کارهایی که میگم انجام بده انشالله موفق میشی اول نیخ ...

چه خبره بيست سي ميليون واسه خودشون بردارن!😱😱

مگه ديوونه ام خودمون بسازيم كه بهتره

چه خبره بيست سي ميليون واسه خودشون بردارن!😱😱 مگه ديوونه ام خودمون بسازيم كه بهتره

راست میگم من یکی از آشناها با هم ساختیم آن به پیمانکار داد من خودم ساختمزحمت خوضی هم نکشیدم شماره وانتی مصالح فروش  بنا کارگر لوله کش گچکار و غیره را هم داشتم خودمون زنگ میزدیم میآمدن تازه من یه خونه چندواحده را ساختم اخر سر خونه من بهتر و ارزانتر از آن در آمد حساب کردیم با اینکه مصالح را خیلی بهتر از آن برداشتیم ان موقع نزدبک 100میلیون سود کردیم متری 300 هزار برای خودش برداشته بود طرف

شما اگه خودت کار کنی طبق نرخ جدید متری 900 شاید برات در بیاد نگران نباش شروع کن خدا پول خونه را میرسونه

برای من که اینجوری بود من با اینکه خودم و شوهرم سر کار بودیم ولی اثلا مشکل خاصی نداشت تازه خونه من چند طبقه است اول یکی از واحدها را برای خودمون تکمیل کردیم بعد هر سال یه واحد تا دو واحد تکمیل کردیم 

یه جیزی بهت بگم اگه صبحانه و عصرانه کارگر و بناها را بدی با جان و دل و انرژی بیشتری برات کار میکنند حکما اینکار را بکن

راست میگم من یکی از آشناها با هم ساختیم آن به پیمانکار داد من خودم ساختمزحمت خوضی هم نکشیدم شماره وا ...

حتما عزيزم همينكارو ميكنم،خيلي لطف كردي همه چيز رو كامل گفتي ممنونم