2737
2734
عنوان

خانما الان خونه رو متري چند ميشه ساخت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 40 پست
بنظرم بیشتر از صد میشه بابا

بيشتر از صد بشه ديگه در توانمون نيس😢خيلي گرون شده همه چي

از همه بدتر اجاره خونه ها واويلا شده اخرش هم ماه تا ماه پولتو ميريزي دور انگاري

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً
همش که بلوک و سفال و سیمان نیست که سقف شیروانی بنظرم هم سبک تره هم ارزون تره گرونلش کارای داخلشه ...

اره دقيقا كاراي داخلشه كه خيلي گرونش ميكنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جای لامپ سقفی الکی پلاستیکی رو بخری هفده تومن دیگه ببین بقیه چقدر میشن

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
خودتون بسازین اونا مصالح اشعال میزنن 

اره ميدونم،درست ميگيد فقط اينكه گفتم شايد ارزوتر بشه با پول كم ما 

در نتيجه اگر اونا بسازن به پول ما ميخوره

2728

وام بردارین چاره نیست

منکه همه طلاهام و فروختم تازه پنج سال پیش تموم شد کار خونمون هنوزم قسط داریم اونموقع که ارزونی بود ما کمرمون خم شد

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

وای شوخی میکنی با کابینت و پرده یه خونه دوخوابه نود متری فقط صد تومن؟؟؟؟

شما بخای وسطای کار استپ نکنی دویست در نظر بگیر عزیزم

وام بردارین چاره نیست منکه همه طلاهام و فروختم تازه پنج سال پیش تموم شد کار خونمون هنوزم قسط داریم ...

عزيز دلم

بازى الهي شكر يه سقف از خودتون داريد

الهي خيرش رو ببينيد

چقدر شد هزينه ساخت خونتون؟چند متره؟

2738
وای شوخی میکنی با کابینت و پرده یه خونه دوخوابه نود متری فقط صد تومن؟؟؟؟ شما بخای وسطای کار استپ نک ...

واقعا؟؟؟حالا فردا قراره برم پيش مهندس خونه

ببينم ميگه چقدر هزينه داره كلا،حداقلش رو بگه

خدا كمك كنه 

وای شوخی میکنی با کابینت و پرده یه خونه دوخوابه نود متری فقط صد تومن؟؟؟؟ شما بخای وسطای کار استپ نک ...

رژیمت چیه؟من بزور از بعد زایمانم تو دی ماه از ۸۷ رسیدم ۷۶ ولی دیگه هیچی تاثیر نداره چیکار کنم؟تا ۶۹ بیام عالیه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
عزيز دلم بازى الهي شكر يه سقف از خودتون داريد الهي خيرش رو ببينيد چقدر شد هزينه ساخت خونتون؟چند م ...

دویست و پنجاه زمینش بود البته ما دو واحدش کردیم که دستمون و بگیره

الان اینی که توش نشستم نزدیک صد متره اون یکی نود

هزینش مال پنج سال پیشه ولی دقیق یادم نیست چون چند طبقس اشتراکی با برادر شوهرم و پدرشوهرم ساختیم

اصل هزینه با پدرشوهرم بود مام تا جایی که تونستیم وام گرفتیم و طلا فروختیم دادیم بهش

دویست و پنجاه زمینش بود البته ما دو واحدش کردیم که دستمون و بگیره الان اینی که توش نشستم نزدیک صد م ...

خوب كاري كرديد مباركتون باشه

سلام نترس خانمی بیشتر از 100 نمیشه

آنها یه مبلغ اضافه خودشان بر می دارن

این روزها آنقدر جوانها بیکار شدن که با یه زنگ همه چیز آماده نیشه

من چند سال پیش خونه ساختم به محض اینکه شروع کنم همه میامدن میگفتن کار به من بدهید