2737
2739
عنوان

بدترین روز زندگیتون کی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2389 بازدید | 151 پست
تو تیزهوشان  درس مخوندم  باید توهردرس ۱۲ مگرفتیم  ک قبول بشیم  من۱۰  گرفتم ...

خودکشی واسه درس😖😖😖

منو مامانم میزاشت مدرسه بعد جلو در وایمیستاد که برم تو قشنگ ببینه مبادا فرار کنم حالا دبیرستان بودم

😂

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخی عزیزم خیلی سخته خدا بهت صبر بده منم بعضی موقع ها تو فکر اینکه یه روز بابام یا مامانم نباشن میمیر ...

مرسی عزیزم،۷۲ سال،ولی برای ما زود بود هنوز😭

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2738
مرسی عزیزم،۷۲ سال،ولی برای ما زود بود هنوز😭

اره سنی نداشته روحش شاد 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
خودکشی واسه درس😖😖😖 منو مامانم میزاشت مدرسه بعد جلو در وایمیستاد که برم تو قشنگ ببینه مبادا فرار ...

اخه زرنگ  بودم  زورم اومد اون کله پوک  جلو مادرم  سکه پولم  کرد  الان دارم  مخندم  میگم  الان  ارشد دارم  چیشد.....بیکار توخونه نشستم  حیف اونروزا که اونقدر بادقت درس مخوندم 

فقط حیدر امیرالمومنین است
وای درکت میکنم،،،، چرا اینکارو کرد بایست میوفت مثلا حالش بده بیا یا میومدن دنبالت چن سالش بود؟؟  ...

ترم سه دانشگاه بودم ...زمان امتحاناتم بود..یه ترم عقب افتادم ...به من گفتن بیا خونه بابات میخواد ببیننتت...همونجا متوجه شدم ...تمام تنم میلرزید ...تمام لحظاتش هنوز یادمه ....اما اصلا یادم نیست چطور زمستون ساعت نه شب من با ماشین رفتم شهر دیگه ...بهمن ماه بود...رسیدم دیدم خونه مون خیلی شلوغه ...😔😔

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
مگه میشه ؟؟خیلی سخته. مادر شوهرم  ی کلمه حرف زده ک بدم نبوده زیاد دو روزه مبخوام خودکشی کنم بس ...

بدتر از اون میدونی چیه پیش نامزدم کار میکردم از پیشش رفتم بعدیشم  رابطم باهاش الان کم شده و جالبیش میدونه چیه که شاید اصلا به ازدواج نرسیم  باهم یه ماه نیست لباس عقدمو از تنم در اوردم 

2706