2733
2734
چقدر بی ملاحظه کی بهت زنگ زد 

خاله م ...جیغ میزدم گوشی رو بدین مامانم ...اما هیچ کس جواب گوشیم رو نمیداد...همه خاموش بودن یا رد تماس میزدن ..همون جا ماشین گرفتم ..راه افتادم سمت شهرمون... 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدرم فوت کرد 😭😭😭

آخی عزیزم خیلی سخته خدا بهت صبر بده منم بعضی موقع ها تو فکر اینکه یه روز بابام یا مامانم نباشن میمیرم خدابیامرزه چندسالش بود پدرتون

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2740
خاله م ...جیغ میزدم گوشی رو بدین مامانم ...اما هیچ کس جواب گوشیم رو نمیداد...همه خاموش بودن یا رد تم ...

وای درکت میکنم،،،، چرا اینکارو کرد بایست میوفت مثلا حالش بده بیا یا میومدن دنبالت چن سالش بود؟؟ 

سه مرداد به دست خونواده شوهرم کتک خوردم  و همه جام زخمی شد در حالیکه 1مرداد ماه عقد کرده ...

مگه میشه ؟؟خیلی سخته. مادر شوهرم  ی کلمه حرف زده ک بدم نبوده زیاد دو روزه مبخوام خودکشی کنم بس حالم بده

2706