2733
2739

هیچی پسره خیلی شیک و مجلسی بره خواستگاری اون دخترخانم

به اون دخترخانم قشنگ بگه پدرم شمارو برای من در نظر گرفته اما من تو رابطه با شخصی دیگه هستم و نمیتونم بجز اون به فردی دیگه فکرکنم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چیکار کردین ازت متنفر شد دختره خیلی سرتقه 

ن اتفاقا دختره خیلللی دختر خوبی بود اما دل من یجا خیلی وقته ک گیره

یکی از رفیق صمیمیامو پر کردم فرستادم سر وقت دختره ک بره خواستگاری الانم نامزدن

حسنم .... نینی یار عزیز منو نترکون ..... من ۱۷ سالمه فقط ..... حرفاییم ک میزنم از روی محبت برادریه😑

ینی از همکلاسیام که آقابودن همین مشکل رو داشتن

همونو بهشون گفتم انجام دادن،واقعا دختره هم نه گفت

و پدرسون دیگه حرفی نداشتن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
واسه خودت ارزش قائل شو، وقتی خانواده ای تو رو نمی خوان به زور سعی نکن وارد اون خونه و خانواده بشی. ب ...

منو اصلا ندیدن و نمیشناسن شهر دیگه هستم و.... فقط باباش اذیت میکنه فقط اون 

خواستگاری جای دیگه نمیریم و..

مامان و عمه شوهر عمه و عموش به باباش میگن زور نکن اذیت نکن

اما قبول ‌نمیکنه

برنامه ات برای کنکور سال بعد چیه 

من سمپادی ام

اما فعلا یکم درگیر شرکتیم ک دارم میزنم سرم شلوغه 

من هم درسمو میخونم هم کارمو میکنم خداروشکر تراز کانونمم ۶۸۰۰ عه الان 

حسنم .... نینی یار عزیز منو نترکون ..... من ۱۷ سالمه فقط ..... حرفاییم ک میزنم از روی محبت برادریه😑

منم دقيقا همين مشكلو دارم، ٦ ساله با هميم باباش قبول نميكنه ازدواج كنيم، همش واسش ميرن خواستگاري با دعوا و جر و بحث ميخوان راضيش كنن ازدواج كنه، ايندفعه خيلي جدي شده، همه راهها رو بستن كه نتونه مخالفت كنه، چكار كنم من😔😔

صبح باباش گفته جای من این خونس یا تو باید اون دختره رو بگیری اینم کلن زده بیرون طفلی مونده خیابون ...

چ پدر زورگویی..خوب کرده زده بیرون..بره خونه رفیقش جایی

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
2706