2733
2734
هیچی پسره خیلی شیک و مجلسی بره خواستگاری اون دخترخانم به اون دخترخانم قشنگ بگه پدرم شمارو برای من د ...

میخواست این کارو کنه من نزاشتم

بابام خیلی ادم لجبازیه

میترسم بفهمه اونجور گفته بدتر لج کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو اصلا ندیدن و نمیشناسن شهر دیگه هستم و.... فقط باباش اذیت میکنه فقط اون  خواستگاری جای دیگه ...

خب وقتی هنوز نمی تونه پدرشو قانع کنه که خودش باید زنشو انتخاب کنه و این مسئله ساده رو حل کنه دیگه چجور میخوای بهش تکیه کنی؟!!! به نظرم بیشتر روی انتخابت فکر کن.

2728
عجب بابای زورگویی داره ها، گناه‌ دارین😣 حالا خودش مستقله؟ یا به کمک مالی باباش نیاز داره؟ 

دو هفتس داره میره سرکار فعلن مشخص نیس

خودش میگه دو سه جا کار میکنم بهشون اصلا نیاز ندارم و...

دردمون اینه خدا کمک کنه کار خوب پیدا کنه بهشون اصلا نیاز نداریم

با اینکه سخته میریم اجاره و...

میخواست این کارو کنه من نزاشتم بابام خیلی ادم لجبازیه میترسم بفهمه اونجور گفته بدتر لج کنه

چرا نذاشتی؟

خب وقتی اون جوابش منفی باشه طبیعتا بابای پسره هم ممیتونه اجبار کنه.

درهرصورت دوستت راه سختی رو درپیش گرفته

اول اینکه نباید میرفت از خونه بیرون

بعدم قشنگ به اون دختره میگفت که نمیخوادش.

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
چ پدر زورگویی..خوب کرده زده بیرون..بره خونه رفیقش جایی

شوهر عمش بهش چند روز قبل گفته بود باز دعوت انداخت بزن بیرون بیا خونه ما چند هفته بمون تا درس شه اخلاقش

اما فعلن نرفته مونده خیابون شب بره

بهش بگو تاعصر برگرد خونه 

قشنگ بره مقابلشون حرف خودش رو بزنه

جلوی پدرش سکوت کنه

اما زیر زیرکی ج منفی از دختره بگیره

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2740
شوهر عمش بهش چند روز قبل گفته بود باز دعوت انداخت بزن بیرون بیا خونه ما چند هفته بمون تا درس شه اخلا ...

الهی😢😢😢😢ان شالله مشکلت حل شه

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
دو هفتس داره میره سرکار فعلن مشخص نیس خودش میگه دو سه جا کار میکنم بهشون اصلا نیاز ندارم و... دردم ...

خب پس اگه میتونه رو پای خودش واسته تشویقش کن مقاومت کنه باباش کم کم خسته میشه ول میکنه، همون استقلال مالی داشته باشه دیگه باباش کمتر روش سلطه داره 

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
چرا نذاشتی؟ خب وقتی اون جوابش منفی باشه طبیعتا بابای پسره هم ممیتونه اجبار کنه. درهرصورت دوستت راه ...

باهاش سرد حرف زده که تمایل نداره

اما نزاشتم بگه که بابام مجبور کرده بیام باهات بحرفم و...

منو اصلا ندیدن و نمیشناسن شهر دیگه هستم و.... فقط باباش اذیت میکنه فقط اون  خواستگاری جای دیگه ...

زندگيتون دقيقا شبيه منه، الان براي عشقم رفتن خواستگاري، خيلي هم قضيه جدي شده، هر راهي داشته تا حالا امتحان كرديم كه اون دختر جواب رد بده، اما خانوادش راضين، بد جوري مونديم، نميخوام عشقمو از دست بدم😔

ن اتفاقا دختره خیلللی دختر خوبی بود اما دل من یجا خیلی وقته ک گیره یکی از رفیق صمیمیامو پر کردم ...

17 سالته!!! از 12سالگی بابت گیر داده زن بگیری!!!! دل خودت یه جای دیگه گیر بود؟!!! از کی؟! از چندسالگی شروع کردی که 12 سالگی دلت جایی گیر کرد؟!!! چی میخورین یا توی چه خانواده هایی هستین که اینقدر زود به بلوغ میرسین و فکر و ذکرتون میشه ازدواج؟!!!!!

یا خداااااا واقعا اینجا سرزمین عجایبه.

چقدر زندگی هاتون عجیب و غیرقابل باوره

خب پس اگه میتونه رو پای خودش واسته تشویقش کن مقاومت کنه باباش کم کم خسته میشه ول میکنه، همون استقلال ...

۸ تا ۵ شرکت میره ۱۲۰۰ میگیذه

الان اس داده کار دوم هم قبول میکنم ۵ تا ۱۱ شب باز میرم شرکت دیگه ۱۵۰۰ میگیرم

طفلی😭