2737
2739
عنوان

بهترين كرمپودر ها ( تجربه ي شخصي)

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبلش ضدافتاب صبامد بیرنگه استفاده میکنم بعداز یه ده دقیقه این کرم و میزنم

دقيقا راه درستش همينه❤️

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2731
عزيزم اگه پوستت اوكيه و جوشو اينا نداري چرا كرمپودر بزني فداتشم؟  حيف پوستت نيس از الان زير كر ...

اره پوستم خوبه فقط یکم گندمیه...وگرنه عالیهه...ممنونممم ازتون

صبراوج احترام نسبت به حکمت خداست...❤❤
منم خیلی میخوام بیرنگ استفاده کنم اما یه چندتا کک مک دارم پوشش نمیده. کرم پودر هم نمیزنم بغیر از عرو ...

روي كك مكات كانسيلر بزن تا كاور شا

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2738
آره بابا  به من 70 تومن دادن یعنی فقط روغن خالصه  تمام  اصلش گرونه  سرم کلاه ...

اي بابا 😑

بچه ها من پوستم چربه...بخاطر همین با فوم شست وشو میشورمش؛ ولی بعدش که کرم ضدافتاب یا کرم پودر میزنم. ...

اون فوم شست شو پوستتو خشک میکنه برای همین کرم پودر میزنی پوسته میشه .باید بعد از فوم شستشو حتما ابرسان مخصوص پوستتو بزنی

لطفا لایک نکنین مرسی💝
عزيزم دوسه ٢٥تومن؟😐😐 متسفانه فيكه خيليم فيكه  دوسه حدودا ٣٠دلاره ك بخواي با دلار ١٠تومنم حس ...

اینی ک من میگیرم ک خیلی خوبه

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
آرررره  تمام منافذ پوستو باز میکنه

دقيقاااا 

الان برو تاپيك قبليم ٢٠نفر اومدن گفتن واسه منافذ باز پوست چيكار كنيم 

خب همينه ديگه كرماي مضر و سنگين

2706