2737
2739
عنوان

بهترين كرمپودر ها ( تجربه ي شخصي)

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 188 پست
لانسون که افتضاحه... فوق العاده سنگینه و سریع باعث جوش میشه... حیفه‌پولی که بابتش دادم‌.. بعد خری ...

من یماه میزنم مشکلی ندارم . دوستم بستگی ب پوست خود شخص داره شاید پوست شما چرب باشه باعث جوش شده ولی من و دختر خواهرم استفاده کردیم مشکلی برامون نداشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مجدد😁

اونجا تعطیل شد مجبور شدم اینجا جوابتو تایپ کنم

این ضرب المثل کلا ضرب المثل اشتباهیه چون خدا هر پیامبری رو تو دوره های مختلف با سطح فرهنگ شعور ادما مبعوث میکرده و همشونم از حضرت ادم تا حضرت خاتم پیامبر بزرگ خودمون یک دینو اوردن فقط چون سطح فرهنگ ها ابتدایی بوده و جمعیت کم نتونسن و بعضا برخی مسائل بخاطر جمعیت اون موقع لازم نبوده تو مجموع دستورات اون پیامبر باشه گفتی کجا حضرت مسیح نماز داشته تو احکامش اول اینکه نماز ینی عبادت همه پیامبران داشتن تودستوراتشون مثلا حضرت موسی نمازشو بعداز طلوع افتاب میخونده وحضرت مسبح هم داشته که دقیقا شبیه مسلمونا فردی و دسته جمعی میخوندن ولی خب تو یه سری احکام جزئی فرق داریم که اونم بخاطر اون موارد بالاس که گفتم ولی الان مامیبینیم خیلی ازمسیحی ها به دستورات پیامبرشون عمل نمیکنن یکی بخاطر تحریف شدن کتابشون توسط علمای مسیحی که بزرگترین علته خود قرانم گفته این موردو  دیگم سستی خودشون ببخشید طولانی شد دیگم سوالی باشه در خدمتم😁😄

سلامتی حضرت عشق دوتا صلوات😉
2728
من هدی دارم های کپی 35

عزيزم چيزي ب نام هاي كپي و كپي  جود نداره همشون توي شرايط فوق العاده غير بهداشتي توليد ميشن ك معلوم نيس چي توشون ميريزن 

ترخدا مارك ارزونتر بگير ولي فيك نه

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
عزيزم من الان سرچ كردم  قيمتش ٢٨تومنه و خب اصلا برند معروفي نيستش من كيفيتشو اصلا خبر ندارم و ...

کرم پودر سیون گرل چای سبز روغن درخت چای داره ویتامین سی داره ماندگاری خیلی بابالا پوشش دهی عالی جلوگیری از جوش کیفیتشم تضمینی قیمتشم نمیدونم دیجی کالا اینا چند میده من میدم 24

فروش لوازم آرایش با قیمت مناسب 
2738
عزيزم چيزي ب نام هاي كپي و كپي  جود نداره همشون توي شرايط فوق العاده غير بهداشتي توليد ميشن ك م ...

من خیلی وقته استفاده میکنم وارداتی از ددبی هست به نظزرم مشابه ترین نسخس به اورجینالش واقعیتش هیچچچچچ مشکلی ندیدم 

فروش لوازم آرایش با قیمت مناسب