2726
عنوان

بهترين كرمپودر ها ( تجربه ي شخصي)

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 188 پست
عزيزم اگه قصدت از زدن ضد افتاب محافظت در برابر اشعه ي خورشيده سعي كن بي رنگ استفاده كني

منم خیلی میخوام بیرنگ استفاده کنم اما یه چندتا کک مک دارم پوشش نمیده. کرم پودر هم نمیزنم بغیر از عروسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ولی لوازم ارایشی دیگه زیر 100تومن باشه مطمئن باشید با افتضاح ترین چیزا درست کردن و برای پوست ...

هزاران مشكل پوستي به همراه داره

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2728
عزيزم اگه قصدت از زدن ضد افتاب محافظت در برابر اشعه ي خورشيده سعي كن بي رنگ استفاده كني

من قبلش ضدافتاب صبامد بیرنگه استفاده میکنم بعداز یه ده دقیقه این کرم و میزنم

کرم پودر رنج ۵۰تا۴۰بزارین لطفا

اين رنج كاليستا و اينلي خوبه عزيزم

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
اره ولی منک راضی ام 

عزيزم در دراز مدت اسيب ميزنه

ببخشیدا ی کرم پودر من دارم پوستش سیاهه وخالای سفید روش داره قیمت شم ۳۰.۴۰هست اونومیزنم.بنطرتون اون خ ...

ميدونم كدومه ولي اسم نداره اين متاسفانه چون بسياااار فيكه 

عزيزن اصلا خوب نيستن نزن خواهش ميكنم 

ايراني بگير ولي فيك نزن 

اين كرمايي ك كنار خيابون يا تو لوازم ارايشي فروشاي بي كيفيت ميفروشن بخدا به جز ضرر هيچي ندارن

استارتر بزار منم یکی اضافه کنم کرم پودر مریدا هم خیلی خوبه قیمت ۱۲۰ تومن

عكسشو بذار گلم 

کدوم اینا برای سالن مناسبه؟

اوليش عزيزم 

ديدم خيلي ميزنن تو سالنا

من صورتم جای جوش داره..کدومشو بزنم کاورش از همش بهتره؟؟

اوليش از همه فول كاور تره 

و اير مت و دبورا

عكسشو بذار گلم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
اوليش عزيزم  ديدم خيلي ميزنن تو سالنا

مرسی عزیزم 🌹

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
اسى جونم بانظرت موافقم چون بنظرم هر چقدر پول بدى آش ميخورى ممكنه يه سرى كرم پودرها اولش روى صورت خوب ...

اره دقيقا عزيزم 

من هرچي ميگم يه سريا ميان ميگن ما مثلا هدي بيوتي ميزنيم خيلي راضي هستيم خريديم ٥٠تومن😐😐😐

ولي اخه خود سايت هدي داره ميفروشه ٤٠دلار

نميدونم چرا به خودشون اين ظلمو ميكنن

2706