2733
2734
عنوان

مادرشوهرم با چشماش توهین میکنه و در نبود شوهرم با زبونش

| مشاهده متن کامل بحث + 3981 بازدید | 128 پست
برای همین گفتم بگو سوال دوستمه. دائم یا در مورد هوا و ترافیک صحبت کن یا در مورد بقیه که صحبت به خودت ...

باشه عزیزم پیشنهادتون خوبه سعی میکنم اگه بشه چون شرایط خاصی هست که قابل توصیف نیست 

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرش با ازدواج دوبارش مشکلی نداشت؟؟کاشکی مادر شوهرت الان مادر شوهر میداشت مادر پیرمرده رو میگم مقدار ...

شوهرم از خداش بود مادرش ازدواج کنه بنده خدا اونم بر حسب وظیفه مادرشو ملاقات مبکنه،اره واقعا کاش

شوهرم از خداش بود مادرش ازدواج کنه بنده خدا اونم بر حسب وظیفه مادرشو ملاقات مبکنه،اره واقعا کاش

همونجور که اون باانزجار نگاهت میکنه تو هم با نکاهت حرصش بده بعصی وقتا نکاه از حرف بدتره

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2742
انقدر از بیکاری آویزون زندگی ما و دخترش شد که ما روانی شدیم دخترشم با شوهرش بحث و دعوا داشت اخه هر ر ...

خدا به دلتون صبر بده

مجبور به تحمل فشار روانی غیر لازم و بیخودی هستید

[QUOTE=101718606]بچه ها لطفا یه جواب دندون شکن برا این جمله بهم پیشنهاد بدید خواهر بگو پس اونی ک ...

یعنی چی؟

منظورش این بود ک تا الان مامانم همش کمکتون کرده وگرنه نمیتونستین رو پاتون وایسین

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
نه اصلا کاملا مشخصه حسوی میکنه میخواد شوهرت اول اونو دوست داشته باشه بعد تورو.نمیخواد نفر دوم باشه ک ...

خودشم همیشه جلو شوهرم میگه مادر تکرار نشدنی و زن تکرار شدنیه البته در غالب داستان میگه ،مثلا خاک تو سر فلانی بخاطر زنش که اخرم ازش طلاق گرفت مادرش که اولین و اخرین مادرشرو ناراحت کرد

یعنی چی؟ منظورش این بود ک تا الان مامانم همش کمکتون کرده وگرنه نمیتونستین رو پاتون وایسین

خودش مجرده متاهله چطوره؟؟

واقعا اینجور بوده مادرش کمکتون کرده؟؟

2740
همونجور که اون باانزجار نگاهت میکنه تو هم با نکاهت حرصش بده بعصی وقتا نکاه از حرف بدتره

یه بار اینکارو کردم گفت چرا با اخم نگاهم میکنی

خودش مجرده متاهله چطوره؟؟ واقعا اینجور بوده مادرش کمکتون کرده؟؟

متاهله.

مامانش کمک کرده ولی خب شوهرم خودش کار میکنه مغازه داره...یه مقدار کمکش کرد اوایل کارش 

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
شما مشاوری؟  اینو یبار که رفتم پیش مشاور بهم گفت ولی بازم به موقعش مغذم هنگ کرده و نتونستم دفا ...

تر ست باعث شکستت هست نه مادرشوهرت 

نه چون با ادم بیشعور سروکار داشتم خوندم برای مقابله باهاشون باید چیکارا کرد کلی مطلب هست بخون تا تو ذهنت حک بشه مغزت هنگ نکنه

متاهله. مامانش کمک کرده ولی خب شوهرم خودش کار میکنه مغازه داره...یه مقدار کمکش کرد اوایل کارش 

میتونی بگی تو ناراحتی ازینکه مادری کمک پسزش کرده؟؟

یا بگی فردا روز بچت مشکل داشت کموش نمیکنی؟؟

تو روزای پیری پسرش میخواد دستشو بگیره یا دانادش که اینجور میگی؟؟

هر وقت مادر جان پولشو خواست حساب کنه بش میدیم‌که تو راحت بشی اتقد منت مال مادرو به پسرم نزنی

پیشنهاد پسندیده ای ولی از من که اصلا اعتقاد دینی به این چیزها ندارم و پیرو دین خاصی نیستم پذیرفته نم ...

اتفاقا بهتر، کلی شوکه میشن، نگاه مبهوت بهتر از نگاه تحقیر آمیزه مهم تر از همه اینکه حالا حالاها درگیری ذهنی پیدا میکنه که چکار کردی و چه واکنشی باید داشته باشه 😄 میتونی بگی درسته اعتقاد نداری ولی بهت الهام شده اینکارو بکنی، اونوقت تازه ازت میترسه😄

الحمد لله کما هو اهله
تر ست باعث شکستت هست نه مادرشوهرت  نه چون با ادم بیشعور سروکار داشتم خوندم برای مقابله باهاشون ...

درسته عزیزم ترس ادم رو شکست میده به امید خدا از این به بعد میخوام از خودم حمایت کنم،از شما هم ممنونم بخاطری وقتی که برام گذاشتین 

2706