2737
2734
عنوان

مادرشوهرم با چشماش توهین میکنه و در نبود شوهرم با زبونش

| مشاهده متن کامل بحث + 3977 بازدید | 128 پست
اتفاقا بهتر، کلی شوکه میشن، نگاه مبهوت بهتر از نگاه تحقیر آمیزه مهم تر از همه اینکه حالا حالاها درگی ...

اگه میدونستی چقدر اهل حرفه طرف و همینو میذاره پای خل بودن و هر جا بشینه میگه زن پسرم سرش و تهش پنالتی میزنه یبار اهل ذکر و مومن یه بار بی اعتقاد ،دست خودم نیست کنار این ادم باید خیلی با احتیاط برخورد کرد که بعدا حرفاش داستان نشه واسم

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\
میتونی بگی تو ناراحتی ازینکه مادری کمک پسزش کرده؟؟ یا بگی فردا روز بچت مشکل داشت کموش نمیکنی؟؟ تو ...

من که هر موقع شوهرم از مامانش پول قرض میگیره مخالفم میگم از هرکی میگیری از این نگیر ،بازم کار خودشو میکنه البته ولی وقتی مامانش منت میذاره که واسه زندگیتون پول قرض دادم کارتم خالی شده میگم این قرض گرفتن تصمیم پسرته من از قرض گرفتن بدم میاد 

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که هر موقع شوهرم از مامانش پول قرض میگیره مخالفم میگم از هرکی میگیری از این نگیر ،بازم کار خودشو ...

والله بگو به من ندادی که یا بخاطر من بخاطر پسرت دادی اگه به من باشه که اصلا نده

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
بچه ها لطفا یه جواب دندون شکن برا این جمله بهم پیشنهاد بدید خواهرشوهر به بچت بگه شام و ناهاری که می ...

بگو از مامانته داری میترکی از خودت بود چیکار میکردی.بعدم مامان تو مامان شوهر منم هست 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2731
بگو از مامانته داری میترکی از خودت بود چیکار میکردی.بعدم مامان تو مامان شوهر منم هست 

اینجوری بگم قیامت پ بپا میکنن ولی خیلی جواب خوبیه🙂

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
میتونی بگی تو ناراحتی ازینکه مادری کمک پسزش کرده؟؟ یا بگی فردا روز بچت مشکل داشت کموش نمیکنی؟؟ تو ...

کلا نخود آشه همیشه این..فضوله و فوق العاده بی ادب

اینجوری بگم قیامت پ بپا میکنن ولی خیلی جواب خوبیه🙂

توام قیامت به پا کن والا مگه اونا کین بخان زور بگن.مثل اینکه خیلی ناراحته احتمالا کمتر بهش رسیده داره میترکه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
توام قیامت به پا کن والا مگه اونا کین بخان زور بگن.مثل اینکه خیلی ناراحته احتمالا کمتر بهش رسیده دار ...

آره عزیزم حسادت میکنه..خودش کم نداره وضع مالیش خیلی خوبه

2738