2737
2739
عنوان

مادرشوهرم با چشماش توهین میکنه و در نبود شوهرم با زبونش

| مشاهده متن کامل بحث + 3977 بازدید | 128 پست

عزیزم، اینکه صبوری و باهاش جروبحث نمیکنی معلومه خیلی باشخصیتی، همینطور ادامه بده ، مطمین باش خدا عوضش رو بهت میده. هر وقت نیش زد به خودت بگو اون یه طوطی سخنگو هست که ناخواسته حرفای زشت و نیش دار فقط بلد شده و یا یه سی دی که تایم داره، اخرش که عمر نوح نداره. فقط آرامش داشته باش و محل نده

الحمد لله کما هو اهله
چون خسته نیستی به ته خط نرسیدی من خیلی جاها به اخر خط رسیدم و گفتم و حل شد 

اره منم بعد چند سال تحمل یکبار گفتم والان سه ساله راحتم خداروشکر...

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزهایی که میبینمش احساس ناامیدی بهم دست میده حالم خراب میشه الانم تاپیک زدم ببینم چطوری ازش انرژی ب ...

عزیزم🙂چرا گلگی کردنش برات مهمه؟عادی باش انگار ک نمیبینیش خیلی راحته بخدا 

اممم هیشی🙂
2731
البته پایان صبوریمه

بنظرم تا میتونی امروز با شوهرت خوش بگذرون البته اگر همسرت پایه ست

اگر هم نه کلا سرت توی گوشیت باشه

مگر تا کجا گرسنه ایم؟ 😔 هنگام اذان مغرب جلوی یکی از هیات های عزاداری مستقر در میدان فاطمی صفی بی سابقه و بسیار طولانی برای دریافت غذای مجانی بود که انسان راشگفت زده می کرد. هر شب چنین است. تعداد افراد ایستاده در صف را نشمردم، اما به جد می توانم بگویم که بیش از هزار نفر بودند. آنها نه تنها متکدی و کارتن خواب و مسکین به نظر نمی رسیدند، بلکه مردان و زنانی شیک و آراسته با لباس های تمیز و بعضاً با دماغ های عمل کرده و هیکل هایی ساخته و پرداخته به نیروی دمبل و هالتر و رژیم غذایی و عمل های معجزه گر جسمانی و صورتهای آرایش کرده و خلاصه با ظاهری تأثیرگذار متناسب با #فرهنگ ظاهر پرور موجود بودند و صفی چند صد متری عجیبی تشکیل داده بودند. براستی این صف با آن اعضای منتظرِ مصممِ خستگی ناپذیر مرا شگفت زده نمود، به گونه ای که نمی توانستم باور کنم که مردم در صف ایستاده انسانهایی گرسنه و نیازمندند که شب در خانه بی شام اند. یاد خاطرات چرچیل افتادم که وقتی از او پرسیدند: چگونه [جنوب] ایران را بدون مقاومت اشغال کردی، گفت: از تجربیات آشپز احمد شاه قاجار استفاده کردیم که به ما گفت: اگر مردم ایران را به صرف غذا دعوت کنید، نمی پرسند صاحب خانه ای که غذا می دهد، کیست. اگر به آنها وعده‌ ی غذا بدهید، طالب چیزی دیگر نیستند. وقتی می خواستیم وارد ایران بشویم، به بی بی سی دستور دادیم هر روز در رادیو اعلام کند متفقین می خواهند برای شما کیسه های آرد بیاورند. وقتی ما وارد ایران می شدیم، مردم همه در صف بودند برای گرفتن آرد! نتیجه اینکه این مردم اگر به مال مفت برسند، سیر هم که باشند، باز هم می خورند، یا می برند.
چقد دلم سوخت برات عزیزم😔😔چه بدجنسن بعضیا ولی عزیزم یادت باشه آدم حسود دیگران رو آزار میده،خودشو ش ...

نظرت خوب بود باید،ولی واسه گوشیم ناراحت میشه غر میزنه

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\
بخاطر مشکلات خیلی بی عصاب شدم تمرکز و دقت ندارم دلم میخواست بخونم حیف طولانیه

من برات تو یه جمله تعریف میکنم شما ب دوستمون کمک کن..مادرشوهر استارتر بشششششدت فضول و حسود و یک دندس،ک همه جا میخواد استارتر و بد نشون بده و خراب کنه پیش همه..امروزم چون عیده میخواد بره خونه مادرشوهرش میگ ازش انرژی منفی میگیرم چیکارکنم رفتارش روم تاثیر نداشته باشه؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

نیلوفر درست کردن بعضی ها و حل بیشعوریشون با ماست حداقل تا جاییکه بیشعوریشون روی ما اثر میذلره 

البته من موردهایی داشتم که بعد سه سال همون بودن اینا رو دیگه باید جدا شد و به خیلی بیشعورها درس دادن فایده ای نداره

2740
حالا شوهر کرده سعی کنین همین دیر به دیر برین دیدنش هی هم به شوهرت بقبولون که شوهرش ناراحاپت میشه میر ...

اخه همش زنگ میزنه به شوهرم میگه دلم خیلی تنگ شده

خوب و کامل نوشتی منم از مادرشوهرت متنفر شدم چقدر دنیای مزخرفی داره. کاش میشد به یه بهونه ای نری مج ...

اگه نرم شوهرمم قهر میکنه میگه بدون تو نمیرم

سلام عزیزم من متنت رو کامل خوندم..خسته نباشی و ممنون ازاینکه پست اول گذاشتی..امیدوارم خدا بهت ارامش ...

عزیزمی،متاسفانه باید بریم اوناهم تهرانن وانتظار دارن بعد از دو هفته و کلی تماس گرفتنشون بریم

خدا صبرت بده...مادرشوهرتو پرت کن تو سطل اشغال.... از طرفی چقدر بهش بها میدی...ناراحت میشه ب درک...گ ...

آرزوم اینکه چیزی گفتین رو منم بتونم انجام بدم ولی خیلی هاره میترسم

2706