2737
2734
عنوان

مادرشوهرم با چشماش توهین میکنه و در نبود شوهرم با زبونش

| مشاهده متن کامل بحث + 3977 بازدید | 128 پست

حالا شوهر کرده سعی کنین همین دیر به دیر برین دیدنش هی هم به شوهرت بقبولون که شوهرش ناراحاپت میشه میریم خونش دوهفته دوهفته رو کم کم بکن سه هفته بعدشم بکن یک ماه هی هم کارای شوهره مادرشوهرت و پیش شوهرت  بزرگ جلوه بده  که ناراحت میشه ما میریم خونشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم با کارایی میکنه کم کم همه میفهمن دیوونه اس و مشکل از اونه. تو فقط خونسرد باش و بهش توجه نکن. د ...

اخه نظر دیگران الان برام بی اهمیت فقط الان نمیتونم تحملش کنم 

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\
2738
 الان دوساله که زن یه پیرمرد تقریبا پولدار شده و انقدر درگیر گشت و گذار و خرید و تفریح که کمتر ...

سلام عزیزم من متنت رو کامل خوندم..خسته نباشی و ممنون ازاینکه پست اول گذاشتی..امیدوارم خدا بهت ارامش بده عین منی یعنی ولی خب چاره چیه یا اهمیت نده هرچند سخته و کلا قطع رابطه هم بخاطر شوهرت نمیتونی بکنی فقط خودتو بزن ب بیخیالی اینو ب همه توصیه میکنم ولی خودم هیچوقت نتونستم بهش عمل کنم😔چقدر باهم فاصله دارین؟حتما باید برین امروز؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
خدا سایه شو از رو سرتون کم کنه🙂🙂الهی آمین  هیچی محلش نده انگار ک وجود نداره ب خاطر شوهرت تحم ...

روزهایی که میبینمش احساس ناامیدی بهم دست میده حالم خراب میشه الانم تاپیک زدم ببینم چطوری ازش انرژی بد نگیرم

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

بخاطر مشکلات خیلی بی عصاب شدم تمرکز و دقت ندارم دلم میخواست بخونم حیف طولانیه

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

خدا صبرت بده...مادرشوهرتو پرت کن تو سطل اشغال....

از طرفی چقدر بهش بها میدی...ناراحت میشه ب درک...گلایه میکنه از اون گوش بدر کن...

من اتفاقا کسی ایراد بگیره و گلایه کنه صد برابر بدترشو انجام میدم تا قشنگ بترکه

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

آخی عزیزم تا آخر خوندم

همه ما کمو بیش با این مسائل برخورد داشتیم یا رو ب رو هستیم.

اگه از اول کوتاه و بدون بی احترامی جوابشو میدادی الان انقد برات سخت نبود هرچند اونا اعصاب فولادی دارن

اگه همسرت پشتت باشه جوابشو بده عالیه

یا خودت جواب بدی همسرت باز پشتت باشه

درکل دوری کن ازش اگه رو همسرت نفوذ نداره بزار خودش بره بیاد

2706