2737
2739

شنیدم میگن قبلش درحد چند ثانیه بندازین تو اب جوش..بعدش دریارین زیراب سرد بگیرینووابش که رف بریزین تو روغن

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر میخوای مثل بیرونیا بشه، درشت خلال کن، بنداز توی آب نیم پز بشه . بعد سرخشون کن. خیلی عالی میشن. توش پوک میشه و بیرونش سرخ میشه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

زیرش باید زیاد زیاد باشه

و زیادم بزاری در کل عین بسته بندی ها نمیشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

رستورانها میزارن تو اب سرد بعد سرخش میکنن اینجوری ترد میشه بعداز سرخ شدن هم رو هم نریز سیب زمینی هارو چون با بخار خودشون نرم میشن دوباره

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2738

عزيزم آب رو جوش كت سيب زميني كه خرد كردي رو ٣ دقيقه بريز توش بعد سه دقيقه بريز تو و آب و يخ يعني اصطلاحاً بلانچ كن بعد سرخ كن 

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2706