2733
2734
عنوان

دادن خبر بارداری به شوهر و خانواده ها؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3757 بازدید | 166 پست
احتمالا لک لانه گزینی باشه  نگران نباش

نه اون مال ده روز پیش بود شیاف گذاشتم تموم شد مگه میشه بازم بیاد بیشتر از لک منکه دیگه ناامید شدم گفتم هرچی خدا بخواد همون میشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نگران نباش  سریع به دکتر مراجعه کن احتمالا شیاف پروژسترون بده  حتما مطلعمون کن

رفتم سونو گف جنین دیده نمیشه فقط ساکه.بعد سونو واسم پنج هفته و دو روز زده ولی من 6هفته و دوروزم.آره شیاف داد ولی نمیدونم چیکار کنم گف احتمالا تشکیل نشه دیگه😢😢

2731

چه دلی داری خوش به حالت.من اگه جات بودم شوهر و مامانم همون لحظه اول می فهمیدن

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
من یه تاپیک زدم در همین مورد. خواهر کار به استارتر ندارم . خواهر فدات شم شما رو نمیگم. ولی کلا چند ...

عزیزم میزارن از سلامت جنین مطمئن میشن بعد میگن. دیگ کلاس گذاشتن داره؟ 

2740
عزیزم قشنگ معلومه مث مامانت کم طاقتی بنظر من فقط ب شوهرت بگو فعلا من تا۵ونیم ماه فقط خودمون دوتا م ...

اصلا این حرفو نزن.

دختر عمه ی شوهرم دور از جون تمام خانوم های باردار و خودم، موند ۴ ماهش شد همه آزمایشا و آمنیوسنتز رو داد بعد به همه گفت ولی الهی بمیرم بچه‌اش ۶ ماهگی رشدش متوقف شد و دور از جون فوت شد جیگرم کباب شد.

هیچ وقت نمیشه از سلامت بچه مطمئن شد آدم باید همون اول به خانواده ها بگه چون اونا ذوق دارن گناه دارن نگی بهشون. خدا بخواد نگه داره نگه میداره نخواد هم تا لحظه آخر از آدم میگیرتش

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ما مشکل خونی داشتیم ممکن بود بچه ماژور بشه ولی من از روز اول به خانواده ها گفتم که باردارم. حق دارن بدونن بعد هم که ۴ ماهگی آمنیوسنتز دادم بچه سالم بود همه تو شادی ما شریک بودن خیلی حس خوبی داشت. اگر هم خدایی نکرده مشکل داشت خوبیش این بود که تنها نبودم و بازم خانواده شریک غم آدم میشن.

الانم ۸ ماهمه بازم مطمئن نیستم سالم به دنیا بیاد چون کار خداست هروقت بخواد از آدم میگیره چطور میگین اول مطمئن بشیم بعد بگیم هیچوقت نمیشه مطمئن شد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
چه دلی داری خوش به حالت.من اگه جات بودم شوهر و مامانم همون لحظه اول می فهمیدن

شوهرمو بعد چند روز غافلگیر کردم ولی هنوز به خونواده ها نگفتم.میدونی من دوست ندارم هه بگن وای چرا ایجور شده یا بخاطر من استرس بکشن و ناراحت باشن.الان رفتم سونو میگن جنین دیده نشده بنظرم وقتی کامل مطمئن شدین که مشکلی نیس بگین.منکه پشیمون نیستم نگفتم.

ما مشکل خونی داشتیم ممکن بود بچه ماژور بشه ولی من از روز اول به خانواده ها گفتم که باردارم. حق دارن ...

من بشخصه مامانم یا مادرشوهرم خیلی حساسن میدونم که اگه مشکلی پیش بیاد خیلی بیشتر از خودم اذیت میشن.نمیتونم ناراحتی اونارو دیگه تحمل کنم.

شوهرمو بعد چند روز غافلگیر کردم ولی هنوز به خونواده ها نگفتم.میدونی من دوست ندارم هه بگن وای چرا ایج ...

بقیه آره ولی به شوهر اصلا نمیشه نگفت.یعنی من نمی تونم. وقتی به اون بگم دیگه میتونم که تو دلم نگه دارم و به بقیه نگم.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
2706