2733
2739
عنوان

حرفهایی به شوهرم زدم که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 87 پست
درکت میکنم چون‌منم یکی‌از اینا تو زندگیم‌دارم ولی متاسفانه کاری از دست ما‌ برنمیاد این‌شوهرتونه که ب ...

به همسرم گفتم همه چیو. خیلی عصبانی بودم. بهش گفتم بزرگترین انگیزه من از تحمل دوری، اینه که از همه دورم. الان اگه بخواد بیاد اینجا، من نمی مونم. فقط سعی کرد باهم منطقی حرف بزنه و قانع کنه منو. اما مردها چیزی از احساس زنانه درک نمی کنن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشمند نینی سایت! به هر حال هر سایتی به این نخبه ها احتیاج داره 😉😉

ن خوب بله...

من موندم تو نبودی مشکلات ب این بزرگی رو کی قرار بود حل کنه.

مرسی ک هستی

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
به همسرم گفتم همه چیو. خیلی عصبانی بودم. بهش گفتم بزرگترین انگیزه من از تحمل دوری، اینه که از همه دو ...

مردا هیچوقت زنها درک نمیکنن حتی بهتریناشون

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
2731

شایدم این رفتاراش واسه اینه که از برادرش دوره (حقم داره) اگه نزدیک هم باشن واسشون عادی میشه و دیگه زیاد کاری به هم ندارن..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
ببخشید متوجه نشدم ، کلا میخواد با شما باشه ؟ !

نه میخواد مهاجرت کنه بیاد اینجا. ولی بحث اینه که اگه یا شهر باشیم دیگه آسایش ندارم. هر روز میخواد یه کاری برا شوهرم درست کنه. تجربشو دارم که میگم.

شایدم این رفتاراش واسه اینه که از برادرش دوره (حقم داره) اگه نزدیک هم باشن واسشون عادی میشه و دیگه ز ...

نه عزیزم، دور و نزدیک نداره. تجربشو دارم‌. کمبود شوهرشو ما باید جبران کنیم.

2738
میخواد با شما تو یه خونه زندگی کنه؟

نه میخواد مهاجرت کنه بیاد اینجا. ولی بحث اینه که اگه یا شهر باشیم دیگه آسایش ندارم. هر روز میخواد یه کاری برا شوهرم درست کنه. تجربشو دارم که میگم.

نه میخواد مهاجرت کنه بیاد اینجا. ولی بحث اینه که اگه یا شهر باشیم دیگه آسایش ندارم. هر روز میخواد یه ...

عزیزم فقط  میتونم بگم هوو جدیدت مبارک😶من یه ۳۸ ساله شو دارم ولی خب بد نی آزاراش از خواهرای متاهلش کمتره

اً

خب واضح بگو نمیخوام باما زندگی کنه. مدیریت نمیکنم باید مراقب رفتارش باشه. تحمل نکن اگر چیزی ناراحتت میکنه از دماق همه بیار. اونم یه زن گندس بچه که نیست من اگه باشم یه بار دیدم از این رفتارا که بین تو و شوهرت بیوفته دراورد صاف تو روش میگم خجالت سن خرس گندتو نمیکشی اینطوری رفتار میکنی مثلا حرص منو در بیاری؟ پاشو بشین اونور بینم.

عزیزم فقط  میتونم بگم هوو جدیدت مبارک😶من یه ۳۸ ساله شو دارم ولی خب بد نی آزاراش از خواهرای متا ...

فقط دعا میکنم خدا مسیرشو عوض کنه. 

من نمیتونم آدم بدی باشم وگرنه میتونم کاری کنم که کل پرونده مهاجرتش بره رو هوا.

نه میخواد مهاجرت کنه بیاد اینجا. ولی بحث اینه که اگه یا شهر باشیم دیگه آسایش ندارم. هر روز میخواد یه ...

مهاجرتشو بهم بزن. به اداره مهاجرت ایمیل بزن بگو تروریسته. اگرم ترکیه اینا هستی که ویزایی نیست دیگه بعیده کار زیادی ازت بر بیاد

2706