2733
2739
عنوان

مااااادرشوهر و خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 47 پست

استارتر 19 سالته یه دختر داری😍😍😍 

چند سالشه 

خدا حفظش کنه 

کاری ازدستت نمیاد مجبوری تحمل کنی 

ولی هنوز ک نیومدن جلو شوهرت خودت و بزن ب دل درد و کمردرد شدید بگو اصلا نمیتونم تکون بخورم😉😉 ک اونا اومدن خواهر شوهرت همه کارا رو بکنه فراری میشن والا تو این گرونی ماه به ماه یه هفته بمونن ک چی 

حالا هر چقدم بگیم خونه پسرشه

همون دو ماه سه ماه یه بار بیان حداقل 

بعدم حتما ک نبایدگوشت بزاری 

یه وعده عدس پلو خالی

ی وعده قیمه با سیب زمینی سرخ کرده بدون برنج

آبگوشت

عدسی

زرشک پلو 

کوکوسیب زمینی 

یک روز غذای خوب بزار یک روز متوسط 

پولا کم شده نمیشه پذیرایی راحت کرد کم هم بذاری و ساده بگیری میگن احترام نذاشت

دقیقا عزیزم.

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر 19 سالته یه دختر داری😍😍😍  چند سالشه  خدا حفظش کنه  کاری ازدستت نمیاد مج ...

ممنون عزیزم دوسالشه

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

ببين من وقتي اوايل ازدواجم بود انقدر تدارك ميديدم براي خانواده شوهر كه حد و حساب نداشت، غذاهام از ٤ مدل كمتر نميشد، بعد ديدم يه سره خونه من هستن. پيش بقيه عروسا نميرن، متوجه شدم اونا نه تنها اصلا تدارك نمي بينن براشون، بلكه كاري هم داشته باشن ميندازن گردن خانواده شوهر كه خونشون مهمونن. براي همين فقط خونه من و دوست داشتن، چون نميذاشتم دست به سياه و سفيد بزنن و خودمو هلاك ميكردم براشون

2728
یک دختر هم دارم تازه

عزیزم

درکت میکنم چ حالی داری سختته

ولی نمیشه هیچ کاری کرد چون شوهرت فک نکنم نذاره مامانش بیان

پس همین شرایط رو براخودت بهتر کن،هرچی خونتون داری درست کن سخت نگیر برا اشپزی

و برای کار کرذن هم حتما میبینن بچه اذیت میکنه کمی بسپر اونا کمکت کنن

باروی خوش کمک بگیر

دفعه پیش ک یک هفته اینجا بود نرفت حموم گفت کجا لباس بشورم پهن کنم؟من حتما باید تو حیاط لباس پهن کنم واسه همین نرفت حموم .ما خونمون اپارتمانه

به نظرم یه لیست غذایی بنویس

با شوهرتم چک کن بعدا دلخوری نشه

هم غذای ساده هم مجلسی

کم کم اماده شو

خواهر من این چندروز مهمون شهرستان داره

لوبیا پلو.الویه.زرشک پلو. جوجه. اش. عدس پلو .. 

اینارو اماده کرد

كمك بگير حتما ولي حتما مديريت خونه ات با خودت باشه، با خودشون برو بيرون با خودشون بيا خونه كه توقع شام و ناهار آنچناني نداشته باشن. وقتي داري غذا درست مي كني يا كاري ميكني با محبت قربون صدقه زبون خوش از اونا هم كمك بخواه، بچتم بذار پيش شوهرت يا مادرشوهرت وقتي ميخواي غذا درست كني. 

2738
ببين من وقتي اوايل ازدواجم بود انقدر تدارك ميديدم براي خانواده شوهر كه حد و حساب نداشت، غذاهام از ٤ ...

مادربزرگ من وقتی ما بچه بودیم و از نظر مالی هم ضعیف

میگفت ماهی پلو هوس کردیم.همه بریم خونه این پسرم. ماهی رو باید اونحا خورد

مادربزرگ من وقتی ما بچه بودیم و از نظر مالی هم ضعیف میگفت ماهی پلو هوس کردیم.همه بریم خونه این پسرم ...

آره دقيقا عادت ميشه براشون كه مثلا فلان عروس خودش و هلاك كنه بقيه ولي خب از اول اين جوري عادت ندادن، من ماهي دوبار باااااايد همشون و مفصل دعوت ميكردم، سوپ و سالاد و ماست و ژله و كرم كارامل و كيك خونگي و ٤ مدل غذا و ...

همشون عادت كرده بودن، بعد كه ما از ايران رفتيم مهموني بازي ها تموم شد. مثلا الان كه من ايرانم هيچ كدوم از خواهر شوهرا و جاري ها دعوتم نكردن، اصلا ناراحت نميشما. ولي ميگم ببين. خودم توقع ايجاد كرده بودم براشون

2706