2726
عنوان

مااااادرشوهر و خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 47 پست
مرغ زیاد داریم

خب ی  بار زرشک پلو با مرغ درست کن، یه بار آلویه با مرغ درس کن 

حاضری درس کن 

عادتشون بده ب حاضری 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی همسایه داشتیم فامیلاش که از شمال میومدن ۴۰نفربودن تو ۴۰متر آپارتمان میخوابیدن

نفری ی متر، 😑

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2728
همین که آسایشت گرفتس خواب نداری دیگه خداصبرت بده من تجربه کردم مث خودت الانم 18سالمه دارم میرم19

یک دختر هم دارم تازه

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

زیاد برا خودت کارها و پذیرایی رو سخت نگیر باهاشون برو بیرون بگرد ناهار و شام هم حاضری بده بهشون نهایت یکی دو وعده خورش بزار یه وعده مرغ ، بعدش کوکو و کتلت  آش املت استانبولی ماکارونی کشک بادمجان و ..... غذاهای این مدلی ، خودت رو خسته نکن ، زیاد که پذیرایی آنچنانی کنی یبار که کم بزاری خیلی به چشم میاد

خدا به دادت برسه.مادر شوهر و خواهر شوهر من اگه ۲ ساعت با هم اومدن خونه ما یه فتنه ای به پا میکنن دیدنی.اگه یه هفته بخوان بیان خونمون که من در جا سکته میکنم از دستشون

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

اینا رو اصلا ولش.تیکه های مادرشوهر باید بشنوم.دفعه پیش دسشوییم رو تازه شسته بودم رفت اومد گفت رفتم دسشویی شستم کثیف بود.حالا بری خونه خودش چون دسشوییش تو حیاطه پراز گل و کثیفیه دسشویش

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
اینا رو اصلا ولش.تیکه های مادرشوهر باید بشنوم.دفعه پیش دسشوییم رو تازه شسته بودم رفت اومد گفت رفتم د ...

وای دلم برات کباب شد عزیزم.خیلی خیلی خیلی سخته 

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2706