2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دختر میحواد طااق بگیره.اخانواده داماد ادامه عروسی رو گرفتن گفتن حالا عروس هم نباسه اشکالی نداره.خ ...

خجستگان فرهیخته......

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
با دختر میحواد طااق بگیره.اخانواده داماد ادامه عروسی رو گرفتن گفتن حالا عروس هم نباسه اشکالی نداره.خ ...

واقعنکه همون بهتر از الان جدا شه ، اینا دیگ کین از کدوم سیاره اومدن

2728

ماترکیم و بعضی از ترکا این رسمو دارن عروسی براپسر جدا برا دخترهم جدا هرکیم بافامیلاخودش فقط روز عروسی میان باساز دهل دنبال عروس وبعدم تموم

رسیدم ته خط....معجزه بایدبشود تادلم باز دلم دل بشود
2740
از دیروز هنگم.واقعا چه ملتی داریم.خوبه داماد و عروس دختر خاله پسر خاله هستن

شادان طایفه ان....

خخخخ من از عروسی اولم بگم هنگ میکنی:))))))

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
حدود ۱۵ سال پیش اینجا عروسیا این مدلی بود داماد خونه خودش عروسی میگرفت ناهار  بعد همزمان عروس ...

آره درسته ، یادمه از این عروسیا زیاد رفتم ، حتی دو تا خواهر بزرگ خودمم اینطوری عروس شدن