2737
2734
تو مجلس چچییییکار میکردن دقیقن؟؟؟

عروسی خونه داماد بوده .میزدن میرقصیدن.هرکیم میگفت پس عروس کو .میگفتم حالا میاد.درصورتی که بدجور دعوا کردن داماد چاقو کشیده

خدایا شکرت🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شد مگه؟

یه نمونه میگم صب

عروسی که عروس میبرن ارایشگاه

اومدن دنبالم

خخخخخ هنوز من لباس عروس نداشتم

داماد دید من لبلس ندارم گفت ما میریک خونه

برو لباس بگیر

ینی موند بخندم گریه کنم

ادم قحط بود روانی خورد بمن

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2731
عروسی خونه داماد بوده .میزدن میرقصیدن.هرکیم میگفت پس عروس کو .میگفتم حالا میاد.درصورتی که بدجور دعوا ...

وای ینی دس اخر عروس هیچ جا نرفته؟خونه خود عروس عروسی بوده؟😐😑یکم توضیح بده من کنجکاو شدم خخخ

وای ینی دس اخر عروس هیچ جا نرفته؟خونه خود عروس عروسی بوده؟😐😑یکم توضیح بده من کنجکاو شدم خخخ

خانواده ها دعوا کردن.عروسی کنسل شده ولی خانواده داماد بدون عروس. عروسی رو تا اخر ادامه دادن

خدایا شکرت🖤
یه نمونه از داماد بیخیال😆

بیخیال نبود

چون بیخیال میاد میبینه لبلس نیس

عذر میخاد میره بهترشو میاره

این منو گذاشت رفت 

گفت لباس جور کن خودت برو

من۱۶سالم بود نمیدونستم چه کنم

رفتم یه لبلس پیدا کردم پنجاه تومن

کسی هم خونه نبود

در این حد...عذاب بود

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2738
بیخیال نبود چون بیخیال میاد میبینه لبلس نیس عذر میخاد میره بهترشو میاره این منو گذاشت رفت  ...

تو سن پایین ازدواج کردن سختی های زیادی داری .نمیدونی چیا کشیدم از زندگیم بگم میشه یه رمان

خدایا شکرت🖤
تو سن پایین ازدواج کردن سختی های زیادی داری .نمیدونی چیا کشیدم از زندگیم بگم میشه یه رمان

میفهمم...

الان که میگن لباس عروس برات بخریم بیا جشن

میگم نه....نههههه