2733
2739
عنوان

رای من محمد زارع

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 41 پست

فقطططططططط محمدددد زارع 

کاری ک کرد گروه افتاب کرد ک سیرک بین الملیلیه بعد میگه فقط چند رووووز تمرین داشته مگه میشهههه 

من هنوز بخدا برگام کف زمینه 

ادم انقدر فوق العاده  مگه داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طرفدادای محمد زارع کدش رو فهمیدین بهم بگین 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728
فقطططططططط محمدددد زارع  کاری ک کرد گروه افتاب کرد ک سیرک بین الملیلیه بعد میگه فقط چند رووووز ...

اره دقیقا.اجراهاش همه تک نفره 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
👌🏻👍🏻👍🏻👍🏻 ولی خدایی تلاش محمد خیلی بیشتر بوده 

خیلی تلاشش زیاده خیلی هم صادقانه حرف میزنه بی ریا بی نقاب

باور کن من هروقت این بشرو میبینم دستم و میزارم رو شکمم که بچم مثل این شه جسارت و سادگیش و شجاعتش تو ...

خیلییی خوبه 

لطفا هرکیو تو اطراف میشناسین ترغیب کنین بهش رای بدن فقط حق اینه ولاغیر 

اون نینجاهام ک رایو گدایی کردن از اذری زبونا و ...

واقعا بخاین صادقانه بگید زحمت و تلاش و تمرین کودومشون بیشتر بوده ؟

در کل همه چیز رو بخوای حساب کنی فاطمه عبادی هنر دستش با هیچکدومشون قابل مقایسه نیست

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2706