2726
عنوان

رای من محمد زارع

425 بازدید | 41 پست

خیلی خود ساختس خیلی زیاد ...جسارتش غیر قابل توصیفه هیچ چیز واسع از دست دادن نداره ...خیلی هم حال و هوای سادگی و فروتنی داره فوق العادس

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم محمد زارع

کد چی داره با گوشی بزنم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
به نظر من امشب زیاد خوب نبود  اجراهای قبلیش خیلی بهتر بود

در کل نظر کلی .سطح توقعمون رو خیلی برده بالا از بس کارای باحال کرده ولی در مجموع بهترینه

2706