2733
2734
عنوان

خواستگارم ۳۵ سالشه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 109 پست

اصلااا قبول نکن بابات رو‌چه حساب میگه همین خوبه؟

حتی اگه بهترین ادم رو زمینم باشه 17 سال کم نیست دو برابرت سن داره

اختلاف نسل ها پیش میاد این وسط عزیزم 

شما دنبال تجربه چیزای جدیدی در صورتی که این اقا قبلا تجربه هاشو کرده،شما دوس داری بری کافه بری سینما بری کوه بری شهربازی این اقا حوصله نداره ،عقایدتون باهم فرق داره 

تازه همه اینا به کنار 18 سالگی سن ازدواج نیست،الان شاید فکر کنی عقل کلی ولی شک نکن 2 سال دیگه به الانت میخندی،همه همین بودن

باباتو منصرف کن شک نکن پشیمون نمیشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم۴۰سالش هنوزنشده داداش بزرگم۲۳سالش عروسمون ۲۷سالش ازداداشم بزرگتره عروسمون

واا چطور برادرت دختر بزرگتر از خودش گرفت؟؟؟ خود برادرت هنوز سنش کمه برای ازدواج که

2731
بچه ها مگه میشه مغازه داراملاکی روزی ۸تومن درامدش بشه ؟

مثل اینکه هست...والا وضع خونه زندگی و ماشین و ایناش که خوبه پولداره....شاید بابام اینو.گفته ک من راضی بشم نمیدونم خودمم باور نمیکنم....البته املاکی هم خیلی سود داره

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را♥️
2738
بچه ها مگه میشه مغازه داراملاکی روزی ۸تومن درامدش بشه ؟

من ب این اقا تهمت نمیزنم ولی املاکی حلال حروم زیاد داره. ب کسی برنخوره. پتانسیلش زیاده. خوب ممکنه خیلیام راه درست برن

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
مثل اینکه هست...والا وضع خونه زندگی و ماشین و ایناش که خوبه پولداره....شاید بابام اینو.گفته ک من راض ...

ببین دلت باکیه باهمون ازدواج کن بعدا پشیمون نشی همه چیز،پول نیس اگه پول برات مهمه باهاش ازدواج کن 

خدایا داده ونداده ات راشکر

بنظرم باید از مردی که میره سراغ دختر 18 ساله که اینهمه اختلاف سنی داره ترسید.جدی میگم.

اینجور آدما یه فانتزی های خاصی تو ذهنشون دارن که متاسفانه اکثرا هم بعد چند سال زندگیشون شکست میخوره.بیشتر مواردی که من دیدم خانومه چند سال بعد تازه یادش میفته زندگی چیه.جوونی نکرده.بنظرم که نه به خودت ظلم کن نه به اون.

اون ادم دنبال یه زندگی اروم کنار کسی که درکش کنه بفهمتش نیست.حالا اگه هم میخای حتما مشاوره برید.حتما خیلی باهاش حرف بزن تا متوجه معیاراش بشی.

بعدم 18 سال خیلی زوده برای ازدواج.تو هنوز خیلی وقت داری.

حداقل اگه هم خیلی احساس نیاز به ازدواج داری با اختلاف سنی کمتر ازدواج کن. دیگه نهایتش 27_8 ساله.نه انقدر زیاد.

عجله نکن دختر خوب.

2706