2737
2734
عنوان

موهام داره میریزه کمـــک چی خوبه موهام پر شه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 54 پست
عروسيت هم مبارك باشه ولي اين ماسكارو فراموش نكنا  از اب هم غافل نشو  ريزش مو يه دليلش از ...

فدات شم مهربونم مرسی 

چشم عزیز دلم ممنون بابت راهنماییت گلم😘😘😘😘😘

گروه آبی: وزن شروع ۸۷،۶۰۰ ‌/ وزن جدید ۷۴،۳۰۰ /      وزن هدف: ۶۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگی ابجی گلم ولی الان خیلی دیره موهام دیگه به درد عروسی نمیخوره😑 باید کلاه گیس بزارم ولی زشت ...

نههههه اصلا بهش فكرم نكن موهات با يه پوش و ويو پرپشت و حجيم ديده ميشه 

سرچ كن ببين ويو كردن مو موقع شنيون چقدر مو رو پرپشت نشون ميده

ماینوکسیدیل بزن عزیزم سریعترین راهه درمان گیاهیی واسه شما که عجله داری بدردنمیخوره اکوفان که دوستمون ...

سرم مو منظورته عزیز دلم؟

2731
متفورمین بدون تجویز پزشک بخورم ضرر نداره؟! البته ۴ شنبه نوبت دکتر دارم ازش میپرسم شما هم pcom بودی ...

نه عزیزم البته باید با وعده غذایی بخوری چون ممکنه قندت بندازه وقتی میری پیش دکترت بگو بهش برات بنویسه 

نه گلم من نداشتم من کارم توبیمارستانه اشنایی دارم بااین حور چیزا

روزی ی لیوان سبوس برنج دم کن بخور عزیزم چاق نمیکنه لاغر میکنه برا ریزشم خوبه

چشم حتما😊 فدات بشم مهربونم مرسی بابت راهنمایی

2740
اره اجی اگه لازم نیست ک رژیم بگیری نگیر خیلی بده من دور از جون تو هم موهام ریخته هم پوستم تیره شده و ...

نه خوبم..میخام خوبتر بشم مثلا..😉 بی خواستگاری بد دردیه...

عروس خانم برای منم دعا کن توروخدا..😊یه عدد مجرد بد شانسم😁

درضمن برا موهاتم حتما برو دکتر..بعضی وقتا تو رژیم بعضی ویتامینای بدن کم میشه کهفقط با آزمایش دادن مشخص میشه..

دوست من بخاطر کمبود ویتامین D الان افسردگی گرفته و با یکمی جنب و جوش زودی خسته میشه..دکترم که رفته بهش گفته زودتر میومدی با یه قرص رفع میشد اما الان زمان میبره تا خوب شی..شمام دس بجنبون تادیر نشده ..هیچ درمانی بهتر از پزشک نیس

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
چشم حتما😊 فدات بشم مهربونم مرسی بابت راهنمایی

چشات بی بلا خوشبخت بشی گلم

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
نه خوبم..میخام خوبتر بشم مثلا..😉 بی خواستگاری بد دردیه... عروس خانم برای منم دعا کن توروخدا..😊یه ...

برات صلوات فرستادم خدا به زودي به حق همين شب يه بخت خوب قسمتت كنه 

از خدا بخواهدلتو شاد كنه سال ديگه اين موقع شكلات پخش كني 

نههههه اصلا بهش فكرم نكن موهات با يه پوش و ويو پرپشت و حجيم ديده ميشه  سرچ كن ببين ويو كردن مو ...

یعنی مو اضافه نمیکنن؟ همش مو خودم باشه؟

2706