2737
2739
عنوان

موهام داره میریزه کمـــک چی خوبه موهام پر شه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 54 پست
آره ..اتفاقا دیروز به خواهرم میگفتم میخام به رژیمم شب غذا نخوردنم اضافه کنم ..ولی خواهرم گف اصلا این ...

اره اجی اگه لازم نیست ک رژیم بگیری نگیر خیلی بده من دور از جون تو هم موهام ریخته هم پوستم تیره شده واای قبل عروسی بد دردیه😭

گروه آبی: وزن شروع ۸۷،۶۰۰ ‌/ وزن جدید ۷۴،۳۰۰ /      وزن هدف: ۶۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره اجی اگه لازم نیست ک رژیم بگیری نگیر خیلی بده من دور از جون تو هم موهام ریخته هم پوستم تیره شده و ...

پوستت هم سه روز در هفته ماساژ سفيده تخم مرغ بزار هم ليفت ميكنه هم پوست شفاش و ابرسان خوبيه 

سفيده تخم مرغ و اب ليمو تازه صدف بيوتي رو سرچ كن ماسكش اموزش داده عاليه

اره اجی اگه لازم نیست ک رژیم بگیری نگیر خیلی بده من دور از جون تو هم موهام ریخته هم پوستم تیره شده و ...

عزیزم برو کارشناس تغذیه واست برنامه غذایی بده .سرخود رژیم سخت نگیر . ورزش کن و حجم وعده هاتو کم کن . واسه اینکه فشارت نیافته هم هویج رنده کن بخور

2738
پوستت هم سه روز در هفته ماساژ سفيده تخم مرغ بزار هم ليفت ميكنه هم پوست شفاش و ابرسان خوبيه  سف ...

مرررسی اجی مهربونم چشم😘😘😘😘

ماینوکسیدیل بزن عزیزم سریعترین راهه درمان گیاهیی واسه شما که عجله داری بدردنمیخوره اکوفان که دوستمون گفتن عاالیه ولی پیدانمیشه اگرم باشه فیکه من خیلی دنبالش گشتم پارسال

عزیزم چندتا دکتر برو قرص متفورمینم بخور ورزش کن اینا کلی کمکت میکنه وموهات برمیگرده

متفورمین بدون تجویز پزشک بخورم ضرر نداره؟!

البته ۴ شنبه نوبت دکتر دارم ازش میپرسم

شما هم pcom بودی؟

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
عزیزم برو کارشناس تغذیه واست برنامه غذایی بده .سرخود رژیم سخت نگیر . ورزش کن و حجم وعده هاتو کم کن . ...

راست میگی ابجی گلم ولی الان خیلی دیره موهام دیگه به درد عروسی نمیخوره😑 باید کلاه گیس بزارم ولی زشت میشم😭

2706