2737
2734
اگه درست درمیاد دست شما آره میخام دست من درست درنمیاد

یه کاری کردی که بخاطرش عذاب وجدان داری یکی از نزدیکانت هم از دستت ناراحته این ناراحتی رفع میشه یه سود خوب می‌کنی و یه نذر داری ادا کن نذرتو حاجت دلتو بگیری

بچه ها فال حافظ هست این فال هر کس میخواد میگیرم ولی عکس میگیرم دارم اینترنتی میگیرم هاااا

باشه عزیزم برای من بگیر

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باشه عزیزم برای من بگیر

دخالت یک نفر تو زندگیت باعث ناراحتی و کدورت شده بزودی این مشکل حل میشه اگه مشکل مالی داری برطرف میشه یه ازدواج هم نزدیکه بهتون یا تو خانوادت یا فامیل 

2740
دخالت یک نفر تو زندگیت باعث ناراحتی و کدورت شده بزودی این مشکل حل میشه اگه مشکل مالی داری برطرف میشه ...

عزیزم واسه منم بگیر لطفا 😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

بخاطر مسئله ای تند خو شدی این پرخاشگری تو ارتباطاتت تاثیر گذاشته کاری رو میخوای انجام بدی که توش هی مشکل میوفته نگران نباش صدقه بده حل میشه یا کار جدیدی بهت پیشنهاد میشه اگه گمشده ای داری پیدا می‌کنی و برمیگرده

برای منم میگیری عزیزم😍

یک نفر یا یه چیزی رو از دست دادی و براش خیلی غصه میخوری کنار آدمهای دورت خیلی زود غمتو فراموش می‌کنی یه مرد مسنی خیلی به فکرت هست و غمتو میخوره حواست به یه زن جوون هم باشه زندگیتو به هم نزنه ارامشتو

برامنم لطفا بگیر

منتظر خبری هستی یکم توش وقفه افتاده ولی مشنوی یکم دیر تر از انتظارت خیلی زود دل می‌بندی بیشتر فکر کن راجع به ارتباطاتت  نگران آینده ای ولی نگران نباش آینده ات همون میشه که خودت میخوای یا به عبارتی تو بخواه تا بشه

2706