2733
2734
عنوان

واقعا پودری تو عطاری ها واسه سرد مزاجی وجود داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 90 پست
پودر هلسی؟ یعنی چی واسه همه چی

شوهر منم همینه الان چند ساله دوماه یبار ماهی یبار.این سری نزدیک به سه ماه اما مشکلی ندارم دوست داشتنمونم انقد لیشتر شده خودم دیگه اهمیت نمیدم.

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا رو دادمش اثر نکرده جوریه که ماهی بخوره یک هفته میوفته خونه راستی بد رابطه هم خیلی ضعیف میشه شای ...

...همه ضعیف میشن فک کنم میخابن

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
شوهر منم همینه الان چند ساله دوماه یبار ماهی یبار.این سری نزدیک به سه ماه اما مشکلی ندارم دوست داشتن ...

شوهر من اینطوری نیست میگه چرا باید خرج زن بدم وقتی مامانم بودهه کارا رو می کرد وقتی نیاز پیدا میکنه دو سه ساعت می فهمه چرا باید زن گرفت دوباره روز از نو روزی از نو

خودش سرده ربطی به شما نداره منم یه کم سردم اگه شوهرم کاری باهام نداشته باشه هیچ وقت نزدیک نمیشم یعنی بیشترش از خستگیمه قبلنا بهتر بودم الان انقد خستمببخشید میگم موقع  رابطه عین جنازه هستم

واسسه من خیلی عالی شد منخیلی لاغر بودم ۶ماه خوردم خیلی خوب شدم الان ۷۵ میبندم

خوشحالی 75 می بندی من خودم رو کشتم تا شدم 70 اینم اینقدر میگه چاقی مه می خوام 5 کیلو دیگه کم کنم 

2740
من 7 سال زجر کشیدم همش میگفتم چرا زشتم بعد فهمیدم نخیر ایراد از من نیست 

اینجوری اعتماد بنفس آدم كلا به فنا میره

نه عزیزم قطعا ایراد و مشكل از شما نیست

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...

نرمالش چند روز در هفته هست؟؟؟

اگه زنی این حس شدید باشه چی بخوره سرد بشه؟؟؟

خیلی خیلی از همه معذرت میخوام

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته