2733
2739
عنوان

واقعا پودری تو عطاری ها واسه سرد مزاجی وجود داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بهش سرد شدم دیگه از بس اذیت کرده حیف جوونیم که تواین تصور گذشت که زشتم و دوست داشتنی نیستم 

اره والله از این به بعد دیگه باهاش کاری نداشته باش و به خودت برس ببین چی میشه

انقدر عصه خوردم شیرم خشک شده

یه چیزی بگم من از وقتی فهمیدم ایرادی ندارم بی خیالش شدم هر چی میگه میگم دلتم بخواد همه هم میگن 7 سال جونتر به نظر میام منم دائم بهش میگم از وقتی خودم رو قبول کردم و اهمیتی به ایراداش نمیدم بهتر شده دیگه اصلا محلش نمیدم 

2731
من قدرتم تو کنترل خودم خیلی زیاد به مغزم دستور دادم کلا تعطیلش کنه اذیت نشم یه مدت دیدم دارم تلف میش ...

برا ماهم شاید توی یک ماه دو تا سه باره..البته بعضی مواقع ک رابطه  پشت سرهم میخاد من خودم یجوری دس ب سرش میکنم چون موقع رابطه درد دارم و لذت تمیبرم ببخشید البته اینقد رک گفتم

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2740

چجوری بعضی مردا توسن پیری هج هنوز گرم مزاجن مایه همسایه ای داریم پیرزن پیرمرد هرروز دعوا میکنن پیرمرده میخواد زنه میگه کشتیم هرشب هرشب دیگه جلوی دروهمسایه همه ازشون میفهمن پیرزنه تعریف میکنه میگه از جوونیش همینطور بود میگه جوونیش روزی 7بار رابطه داشتیم میگه هرجا میرفتم بامن بود نمیزاشت خونه بابام شب بمون میگه 45ساله زنشم تا حالا شب خونه کسی نموندم  نمیزاره تحمل دوریم ونداره😂😂😂😂😂

برا ماهم شاید توی یک ماه دو تا سه باره..البته بعضی مواقع ک رابطه  پشت سرهم میخاد من خودم یجوری ...

ن عزیزم مشکل شما اینه ک چون لذت نمیبری چون شوهرت  فکر نیاز توهم نیست واسه همین احساس درد میکنی ولذت نمیبری