2733
2739
البته به اینا نیست گلم از خدا بخواه فقط. دوست من ارزوی دختر داشت بعد سه تا پسر کلی رژیم و دکتر که چه ...

یا خداااااااااا😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه جوری؟میشه راهنمایی کنی عزیزم

عزیزم به تقویمه که طبق سنت بهت میگه چه روزایی از ماه نزدیکی داشته باشید نی نی دختر میشه و چه روزایی از ماه نزدیکی داشته باشید نی نی پسر میشه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2738
عزیزم به تقویمه که طبق سنت بهت میگه چه روزایی از ماه نزدیکی داشته باشید نی نی دختر میشه و چه روزایی ...

خوب از کجا باید بیارم؟

چه جوریه؟

من تا امروز چیزی نشنیدم در موردش

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
من ارزوی دخترو داشتم اولی هم پسر بود سردومی خیلی رژیم و رعایت کردم نمیدونم بخاطر اون بود یا نه ولی د ...

خدا حفظش کنه برایه ما هم دعا کنین 

2706