2726
البته به اینا نیست گلم از خدا بخواه فقط. دوست من ارزوی دختر داشت بعد سه تا پسر کلی رژیم و دکتر که چه ...

یا خداااااااااا😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چه جوری؟میشه راهنمایی کنی عزیزم

عزیزم به تقویمه که طبق سنت بهت میگه چه روزایی از ماه نزدیکی داشته باشید نی نی دختر میشه و چه روزایی از ماه نزدیکی داشته باشید نی نی پسر میشه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
عزیزم به تقویمه که طبق سنت بهت میگه چه روزایی از ماه نزدیکی داشته باشید نی نی دختر میشه و چه روزایی ...

خوب از کجا باید بیارم؟

چه جوریه؟

من تا امروز چیزی نشنیدم در موردش

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
من ارزوی دخترو داشتم اولی هم پسر بود سردومی خیلی رژیم و رعایت کردم نمیدونم بخاطر اون بود یا نه ولی د ...

خدا حفظش کنه برایه ما هم دعا کنین 

2706