2733
2734
عنوان

💔مهرم حلال جونم ازاد💔

618 بازدید | 22 پست

💫حضرت محمد(ص) فرمودند :

🔹هر مردی که همسرش را چنان آزار و اذیّت نماید که حاضر شود با بخشیدن مهریه، جان خود را آزاد کند، خداوند متعال برای آن مرد به کیفری کمتر از دوزخ رضایت نخواهد دادد؛

✨زیرا خداوند متعال، همانطور که برای تجاوز به حقّ یتیم؛ خشم می‌گیرد، برای تجاوز به حقّ زن نیز به خشم می‌آید.

📚ثواب الأعمال، جلد۱، صفحه ۳۳۶

خانمایی که من مثل مهرتونو بخشیدین یادتون باشه اون دنیا از بهشت براش بای بای کنید 😂👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله اجبار زن به بخشش مهریه غیرشرعی  و دادگاه هم که تاکید به این مسئله داره شریک جرمه. انشاءالله ...

یعنی دادگاه تاکید داره زن مهریشو ببخشه؟😮 به اونا چه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
ولی به نظر من تو همین دنیا جواب میگیرن

نه من خیلیا رو میشناسم که ظالم بودن و در رفاه کامل و ارامش فوت کردن اون دنیا اگه نباشه به قول استیون هوکینگ، چه بی عدالتی وجود داره 

بله اجبار زن به بخشش مهریه غیرشرعی  و دادگاه هم که تاکید به این مسئله داره شریک جرمه. انشاءالله ...

ان شالله. البته در مورد من دادگاه کاری نکرد خودم تصمیم گرفتم توافقی جدا شم. اتفاقن تو دادگاه قاضی سر همین مهریه یه جوری ضایع اش کرد قیافش یه طوری شد انگار چک خوابوندن تو گوشش

یعنی دادگاه تاکید داره زن مهریشو ببخشه؟😮 به اونا چه؟

برای این که کراهت زن ثابت بشه مجبورت می کنند یعنی اون قدر می برن میارنت که بگی خلاص تا حکمو صادر کنند.

ولی به کوری چشم شوهر سابق و بقیه من چند سال دویدم و کم نیاوردم تا قاضی مجبور شد حکم طلاقو بده ولی یک قسمتی از مهریه رو باز مجبورم کرد ببخشم که هرگز حلالش نمی کنم نه حلال اون بی شرف نه قاضی.

ان شالله. البته در مورد من دادگاه کاری نکرد خودم تصمیم گرفتم توافقی جدا شم. اتفاقن تو دادگاه قاضی سر ...

فرض کن تازه من نه یکی بلکه چندتا شرط از بندهای عقدنامه واضح محقق شده بود. بازم میگفت مهریه اتو ببخش تا مطمئن بشم در عسر و حرجی!

برای این که کراهت زن ثابت بشه مجبورت می کنند یعنی اون قدر می برن میارنت که بگی خلاص تا حکمو صادر کنن ...

آفرین به پیگیریت👏

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706