2733
2739
عنوان

ختم ذکریاعلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 170 پست
@مامانبزرگپانیذ     @خداگونه     @سنگ_صبورم_۹۲     @بانوی_ب ...

قربون حضرت علی علیه السلام 200مرتبه

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

عزیزم الله متعال و اهل بیت پاک و معصومش جواب خوبی هات رو در دو دنیا بده(من لذت بردم این تاپیکو دیدم)

حضرت علی که روزی با اشک سر منبر گفت

این عمار؟ میدونست روزی شیر زنایی مثل شما واسش ذکر میخونن و اهل بیتش رو تنها نیمزارن 

منم تو این ماجرا شریک کنید و البته امشب بعد از نمازم کمی دلم رو با یاد علی (ع) سبک میکنم

دستت درد نکنه که شیعه مخلص و واقعی علی هستی

😍😍😍😍

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الله متعال و اهل بیت پاک و معصومش جواب خوبی هات رو در دو دنیا بده(من لذت بردم این تاپیکو دیدم) ...

قربون محبتتون بشم   

شرمندم می کنید  

التماس دعاعزیز  

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
2728
قربون محبتتون بشم     شرمندم می کنید     التماس دعاعزیز    

محتاجم به دعا 🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2740
گلابتون جان من ختم قران برداشتم جزو 22..پ شدم بخونم یعنی اشکال داره؟میگن بیشتر از 7 ایه تا 70 ایه کر ...

گناه که نداره عزیزم 

ایه ای که سجده واجب داره نبایدتواین دوره بخونی

درموردکراهت خوندنش هم من اطلاعی ندارم عزیزم شرمنده

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
گناه که نداره عزیزم  ایه ای که سجده واجب داره نبایدتواین دوره بخونی درموردکراهت خوندنش هم من ...

نه سجده واجب نداره جزو 22 ام عزیزم...من خودم دلم میخواد بخونم یکم نگران بودم که نکنه طوری باشه...

2706