1735
1804
عنوان

ختم ذکریاعلی

1092 بازدید | 170 پست

بیاییدازمولاعلی (ع)حاجت بگیریم 

هرتعدادکه می تونیداعلام کنید

وتاقبل ازمحرم فرصت داریدتمومش کنید

دوستاتونم تگ کنیدتادراین ثواب عظیم شریک بشن

رفته ♥سردار♥نفس تازه کندبرگردد/چون ظهورگل نرگس به خدانزدیک است

۱۰ تا

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍بالاخره منم به زودی تاپیک میزنم و میگم به عشقم رسیدم😌و عکس گل و حلقه هامونو اینارو میزارم😋آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805

٥٠٠تا

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
1771

۱۰۰تا من ، یاعلے❤

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
1794

۱۱۰۰ تا یاعلی میگم😊

همانا علی هم جوار و همسایه خداوند است که در کتاب عزیزش ذکر کرده و دربارۀ ستیزندگان با او فرموده: «ای حسرت بر آنچه دربارۀ جنب خداوند تفریط و کوتاهی کردم.» رسول خدا فرمودند: اى على، هيچ مؤمنى تو را دشمن نمى‌دارد وهيچ منافقى تو را دوست نخواهد داشت.سخن نماینده روح است.سخن هر کس به همان دنیایی تعلق دارد که روح گوینده اش به آنجا تعلق دارد....
1774