2737
2734
عنوان

چجوری میتونم راجع به امام حسین بیشتر بدونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3580 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر سروش منبع حرفاش از کجاست؟

😁😂👌

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
دکتر سروش منبع حرفاش از کجاست؟

نمیدونم من کلا درباره این زمینه تحقیقاتی نداشتم، پدرم گوش میکردن حرفاشونو،کلا از لحاظ دیدگاه نو پیشنهاد دادم،، بنظرم آدم حرف همه ی افراد با دیدگاه های متفاوتو بشنوه بعد با عقل خودش تصمیم بگیره. 

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
يه سوال هميشه برام بوده كه چرا منتظر نامه مردم كوفه شدن چرا مسلم رو فرستادن تا مطمين شن مگه هدف تصرف ...

منتظر نامه که نشدن عزیزم وقتی زعمای شیعه ی کوفه طلم و ستم و عیاشی یزید به ستوه اورده بودشون گفتن باید یزید رو پایین بکشیم و برای خلافت با امام حسین بیعت کنیم برای همین اونا نامه نوشتن و مردم کوفه تو نامه با امام بیعت کردند

مرا عهدی است با جانان...
يه سوال هميشه برام بوده كه چرا منتظر نامه مردم كوفه شدن چرا مسلم رو فرستادن تا مطمين شن مگه هدف تصرف ...

نه عزیزم تاریخ رو بخون

امام حسین در مکه بودن ک فرستاده حاکم میاد ک از امام حسین بیعت بگیره اما ایشون بیعت نمی کنن. حاکم مکه از امام حسین میخوان که یا بیعت کنن یا مکه رو ترک کنن

چون امام حسین بیعت نمی کنن و از مکه خروج می کنن و  در این بین مردم کوفه نامه میدن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2740
نمیدونم من کلا درباره این زمینه تحقیقاتی نداشتم، پدرم گوش میکردن حرفاشونو،کلا از لحاظ دیدگاه نو پیشن ...

حسین حاج فرج دباغ مشهور به عبدالکریم سروش که پیش از انقلاب به دلیل حضور در دبیرستان علوی با انجمن حجتیه آشنا شده بود در اوایل دهه 50 شمسی برای تحصیل در رشته شیمی تجزیه عازم لندن شد و همزمان به مطالعه فلسفه غرب پرداخت. 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
سلام. منظورتون از کتاب خودم چیه؟ یعنی به عقل خودم رجوع کنم؟  اول باید یه اطلاعاتی به هر حال بگ ...

دوست گرامی .  چه کتابی بخونیم ؟ بهتر از کتاب خودمون؟ یه سوال ساده اگر فرض کنیم ما در دوران امام حسین بودیم و الان نزدیک عاشورا بود بنده و شما در کدام صف قرار میگرفتیم ؟ این سوال رو با خودمون صادقانه برسی کنیم همهچی  روشن میشه.(بدون داشتن اطلاعات الان که این چند سال بهمون گفتند ) .در کدام صف جنگ بودیم؟

حسین حاج فرج دباغ مشهور به عبدالکریم سروش که پیش از انقلاب به دلیل حضور در دبیرستان علوی با انجمن حج ...

خب؟لابد منافقه چون تو لندن درس خونده😂

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
منتظر نامه که نشدن عزیزم وقتی زعمای شیعه ی کوفه طلم و ستم و عیاشی یزید به ستوه اورده بودشون گفتن بای ...

وقتی هم که جمع کثیری از مردم با یک امام بیعت میکنن بر امام واجب میشه که به سمت مردم بیان برا همین امام مسلم را فرستادن و مسلم هم قبل از بیعت شکنی کوفیان به امام نامه داد که بیاین  همه مردم کوفه با شمان و امام اومدن و مسلم شهید شد و بقیه قضایا

مرا عهدی است با جانان...