2733
2734
عنوان

از تنبلی متفررمممممممممممم

190 بازدید | 23 پست

سلام دوستان

پدرشوهر من خیلی تنبله و البت کارمنده

ظهرا ک میاد خونه میخوابه تا فردا صبش حتی ب زور بیرون میره...من وقتی میبینمش اعصابم بهم میریزه میترسم شوهرمم اینجوری بشه مادرشوهرمم ک وقتی میری خونشون لباساش همه رو زمین پهنه چی بشه ی مهمونی بیاد خونشون خونه رو مرتب کنه...منم میرم خونشون این وضعو میبینم اعصابم خورد میشه خودم پامیشم مرتب میکنم.

برعکس خودم تو ی خانواده ای بزرگ شدم ک پدرو مادرم هردور زرنگن و هیچ کاریو ب فردا نمیندازن خودمم ادم فرزی نیستم ولی خب این اخلاق ک زن خونش نامرتب باشه و مرد بیکار بشینه تو خونه رو نمیپسندم 

امروزم با شوهرم سر همین اخلاق خانوادش دعوا کردیم...بهش گفتم سعی کن مثل بابات نباشی اونم بهش برخورد انصافا اون انقدر تنبل نیس ولی خب نمیشه از پدرو مادرش ارث نبره ک...

ازتون میخوام کمکم کنید چجوری شوهرمو توجیح کنم اینجوری نشه...

چه کار اشتباهی کرد عیب خانواده شوهرت رو به روش اوردی

خوبه میگی شبیهشون هم نیست

شوهرت کاملا حق داره

کارت به شدت زشت بوده

اصلا هم لازم نیست اونو توجیه کنی

اول خودت توجیه شو

‏"ما میتونیم با هم مخالفت کنیم و همزمان همدیگه رو دوست داشته باشیم، مگر این که مخالفت تو با من، ریشه در سرکوبی که من تجربه میکنم داشته باشه و منکر انسانیت و حق بقای من باشه"‏_جیمز بالدوین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من شنیدم تنبلی از دایی ارث میرسه ببین داییاش چجورین

بعدم این لحن شما که سعی کن مث خانوادت نباشی بنظرم خوب نبوده

منم بودم بهم بر میخورد

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

تو رو ببینه عادت می‌کنه

البته ذات آدمها عوضی نمیشه متاسفانه 😣

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

چ زود میخوای شوهرتو عوض کنی حالا صب کن شاید مثه باباش نبود عزیزم 

پدر شوهرت از کار زیاد خسته میشه شم =ا سعی کن کارب کارشون نداشته باشی با خانواده خودتم مقایسه نکن

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2740

اول اینکه ب شما ربطی نداره اونا چ حوری زندگی می کنن

دوم اینکه خودت شوهرت رو تنبل بار نیار 

وقتی مادر شوهرت خودش اینجوری شلخته هست معلومه شوهرش هم همینطور میشه 

ببخشید رک گفتم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

😟😟😟

بیخیال چکار به خانوادش داری هرکس اخلاقی داره 

به احتما 90درصد مثل باباشه 

شوهر من که هست 

میتونه بیشتر تلاش کنه اما نمیخواد 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

منم بدم میاد ازتنبلی..پدر مادرم فوق العاددده زرنگن..من وبرادرمم به اونا رفتیم..ولی مادرشوهرم بخدا فکرکنم درطول روز ۵بار ازجاش بلندنمیشه😐همسرمم تقریبا تنبله..بهش اخطار هم میدم میگه دست خودم نیست😀

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706