2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرخالم برگشت گفت زن گرفتم برا روزایی که خستم تو کارام کمک کنه اگه کمکم نمیکنه پس میخوامش چیکار خلا ...

خدایی هر کی بود زن دوم گرفته بود🤨🤨🤨

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
شوهرخالم برگشت گفت زن گرفتم برا روزایی که خستم تو کارام کمک کنه اگه کمکم نمیکنه پس میخوامش چیکار خلا ...

شوهرخالم گفت حالا که خودت بحثو باز کردی منم درد دلمو یگم شما گفتین من بی شخصیتم گفتین دهاتیم ولی شوهز یدی برای دخترتون نبودم هیچی براش کم نذاشتم دیروز ۳۰۰ میلیون چک گرفت ازم بابت درست کردن دندون هاش حتی شبا هم کنارم نمیخوابه تا صبح گوشی بازی میکنه مادربزرگم گفت خوب میکنه خودم یادش دادم به دهاتیا سرویس نده شوهرخالم گفت ماهی ۵۰ میلیون ازم پول میگیره میره عشق و حالش نمیدونه شوهرش کجا مونده کجا مرده اینم رفتار شماست با من 

2731
حالا بقیه رو بخون

😬😬😬😬

دکتر سادس خیلی یا ...

هر کی بود طلاق داده بود

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740

اخرشم مادربزرگم گفت ۳۰۰ میلیون چیه مهریشو به اجرا میذارم کل داراییتو بالا میکشم

بچه ها داداش منم میخواد با همیچن خانواده ای وصلت کنه که دخترشون مثل خالم نه سواد داره نه فزهنگ دارن تازه باباش معتاده مامانش هم با زن ها ارتباط داره خیلی میترسم اینده داداشم شبیه شوهرخالم شه😔😔😔

حالا بیخیال این جور چیزا چیکار کنیم شوهرخالم با مادربزرگم اشتی کنه؟اصلا نمیتونیم تحنل کنیم قیافه گرفتن های مادربزرگمو و اینکه بیچاره شوهرخالم تو این شهر جز ما کسی رو نداره یه پدرمادر پیر داره اونم ۶۰۰ ۷۰۰ کیلومتر از ما فاصله داره سالی یکی دو بار نهایتش سه بار به زور خانوادشو ببینه دلمون خیلی براش میسوزه

اخرشم مادربزرگم گفت ۳۰۰ میلیون چیه مهریشو به اجرا میذارم کل داراییتو بالا میکشم بچه ها داداش منم ...

فقط طلاق

فقط طلاق

مامانم همیشه نصیحت کرده خالمو که هیچ مردی چنین چیزی رو تحمل نمیکنه یه روزی خیانت میکنه بهت ولی بیچاره حتی خیانت هم نکرده تا حالا خالم هم سنش کم نیستا ۳۵ سالشه

2706